in , ,

Demon’s Souls Remake PlayStation 5’e Geliyor!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, oyuncuları zor oyunları ile zorlayan FromSoftware’in yine aynı şekilde zor olan oyunu Demon’s Souls, Remake versiyonu ile PlayStation 5’e geliyor. Detaylar haberimizde.

FromSoftware tarafından geliştirilen Demon’s Souls, ilk olarak 2008 yılında PlayStation 3 için çıkışını yapmıştı. Çıktığı dönemde zorluğu ile PlayStation 3 oyuncularına zor anlar yaşatan Demon’s Souls, 12-13 yılın ardından yeni nesile de geliyor. Etkinlikte gösterilen fragman videosuna göre Demon’s Souls Remake Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’e çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Demon’s Souls her ne kadar FromSoftware’in oyunu olsa da Remake versiyonu üzerinde doğrudan geliştirici değil. Daha önce Shadow of the Colossus’un Remake versiyonunu yapan Bluepoint Games, Demon’s Souls’un Remake versiyonunu geliştirecek. Oyunda daha yüksek çözünürlük ve daha yükse kare hızı seçenekleri mevcut olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Remedy'nin Yeni Oyunu Control İçin 4K Görseller Paylaşıldı!

Oyunun çıkış tarihi henüz belirtilmemiş ancak yeni nesilde bir FromSoftware oyunu göreceğimiz kesinleşmiş oldu. Siz FromSoftware ve Demon’s Souls oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Square Enix’in Yeni Oyunu Project Athia PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

Dishonored Geliştiricilerinden PlayStation 5’e Yeni Oyun: Deathloop!