in ,

Designated Survivor 3. Sezonu Yolda!

Designated Survivor 3. Sezonu Yolda!

Netflix’in popüler dizilerinden birisi olan Designated Survivor bir süre öncesinde 2. sezonda final yapmıştı. Netflix kullanıcılarından gelen yoğun ilgi nedeniyle Netflix’in, 3. sezonu hazırladığı biliniyordu.

Designated Survivor 3. Sezonu Yolda!

Türkiye vurgusu ile 2. sezonda ülke gündemimize oturan dizilerden birisi olan Designated Survivor’un 3. sezonu geliyor!

Dizide, toplantı halindeyken terörist saldırısına uğrayan Amerikan Kongre binasında tüm kabine, başkan yardımcısı ve başkan hayatını kaybediyor. Böylece toplantıda bulunmayan ve yasaya göre Designated Survivor olan Şehircilik Bakanı Tom Kirkman, saldırının hemen ardından yemin ederek göreve başlıyor. Öyle ki toplantı öncesinde başkan, Kirkman’ı görevden alacağını söylüyor. Dönüş planları yapan Kirkman ailesi bir anda enkaz halinde bir ülkeyi yönetmek üzere yönetimi devralıyor.

Netflix’ten yapılan açıklamaya göre dizinin 3. sezonu 7 Haziran 2019 tarihinde Netflix üzerinde yayınlanacak. Bakalım bu sezon da ülkemizde gündeme oturabilecek mi?

ne düşünüyorsun?

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

Ankara’da Yeni Bir Espor Merkezi Daha Açıldı

Doughlings İnvasion'un Kapalı Betası Başladı!

Doughlings Invasion’un Kapalı Betası Başladı!