in , ,

Destiny 2 AMD Ryzen 3000 Serisinde Çalışmıyor!

Bungie’den henüz bir açıklama gelmedi!

ABD merkezli video oyun geliştrici şirketi Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, yeni bir sorun ile karşı karşıya. 2017 yılında çıkışını gerçekleştiren ve yüksek bir kitleye sahip oyun AMD’nin yeni işlemci serisi Ryzen 3000 ile sorun yaşıyor. Kullanıcılardan gelen şikayetlere göre AMD Ryzen 3000 serisi kullanıcıları Destiny 2’yi çalıştıramıyor.

Ülkemize yeni gelmiş AMD’nin Ryzen 3000 serisi işlemcileri satın alınmaya başladı. AMD, Ryzen işlemcileri ile dünya çapında İntel karşısında kendisine ciddi bir yer bulmayı başarmıştı. Oyunculara yüksek performansı oldukça uygun fiyatlara sunabilen AMD, Ryzen 3000’i satışa sundu ve kullanıcılar işlemciye akın etti ancak Destiny 2 oyuncuları, taze taze aldığı yeni işlemcisi ile oyuna giremeyince şaşkınlığa uğradı. Reddit ve Bungie forumlarında başlıklar açılmaya başladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2 İçin Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Reddit ve Bungie’nin forumlarında şikayetlerde bulunan oyuncuların hepsinde aynı sorun bulunmakta. Kimse aldığı yeni Ryzen 3000 işlemci ile oyunu çalıştıramamakta. Bahsedilene göre, oyun Battle.net üzerinden başlatılınca sonsuza kadar askıda kalıyor. İşlemci oyunun çalıştığını gösteriyor ancak oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Kullanıcılar eski işlemcilerini tekrar taktıklarında sorunun düzeldiğini belirtiyor. Yani bu sorun şu anlık sadece yeni çıkan Ryzen 3000 serisi işlemciler için geçerli. AMD Ryzen 3000 sahipleri Bungie’den bir açıklama ve Ryzen 3000 yaması bekliyor. Şu anlık Bungie’den bir açıklama gelmedi. Güncel olmayı seven ve Destiny 2 fanları olan oyuncular için bu sıkıntılı problem yakın zamanda Bungie’nin yapacağı bir yama ile düzelecektir. Reddit ve Bungie forumdaki başlıklara, Reddit için buraya, Bungie için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Legends Of Runeterra'nın Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

Siz bu sorun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu sorun neden oluyor? Ryzen 3000’de mi bir şey var yoksa Destiny 2 bu işlemci ile sorun mu yaşıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

controlun-ilk-13-dakikası-paylasıldı-haber-kapak-oagtr

Remedy’nin Yeni Oyunu Control’ün İlk 13 Dakikası Paylaşıldı!

Earth Defense Force 5 Bu Hafta Pc’ye Çıkıyor!