in ,

DETROIT: BECOME HUMAN’IN DEMOSU YAYINLANDI

Beyond Two Souls, Heavy Rain ve Fahrenheit gibi önemli yapımlarla karşımıza çıkan Paris merkezli Fransız video oyun geliştirici şirketi Quantic Dream, yeni oyunu Detroit: Become Human’ın yapımını yoğun bir çalışmanın ardından tamamladı ve demosunu yayınladı.

Demoda oyunun ilk sahnesi olan ”Hostage” bölümünü oynayabileceğimiz belirtildi. Demonun yaklaşık olarak boyutu 3 GB olmakla birlikte demonun bizi sevindirecek bir yönü daha var. Demoda Türkçe altyazı desteği de bulunmakta. Şuan demoya PlayStation 4 sahipleri PSN üzerinden ulaşabilirler.

OYUN BİZLERİ NASIL BİR MACERAYA SÜRÜKLEYECEK?

Oyun 2038 yılında Detroit şehrinde geçiyor. Oyunu 3 farklı ana karakterin gözünden oynayacağız. Bu karakterler: Marcus, Kara ve Connor. Tabii ki de bu karakterlerin birbirinden farklı idealleri ve özellikleri bulunmakta. Kısaca özetlemek gerekirse: Marcus, insanlarla androidlerin eşit bir şekilde ve barış içinde yaşamasını amaçlayan ancak bu amaç uğruna şiddete bile başvurabilecek bir android. Kara, annesini kaybetmiş küçük bir kız çocuğu ile birlikte babasının yanında hizmetçi olarak çalışan bir android. Son olarak Connor ise insanlarla iş birliği içinde çalışıp, yanlış programlanan, insanlara ve kendisine zarar vermeye çalışan androidleri temizlemek isteyen bir android. Bu heyecanlı macerada bu üç karakterin insanlar ve kendi aralarındaki ilişkilerine tanık olacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Game Awards 2019 Adayları Belli Oldu!

 NE ZAMAN ÇIKIYOR?

Oyun herhangi bir ertelenme durumu olmaz ise 25 Mayıs 2018 tarihinde bizlerin karşısında olacak. Bu arada oyunun PlayStation 4 Exclusive (PlayStation 4 Özel) olduğunu söylemekte fayda var. Maalesef ki diğer platformlara oyun çıkmayacak. Umarız bu üç karakterin hikayeleri ve idealleri bizleri etkiler de oyundan beklediğimizi en iyi şekilde alabiliriz. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netmarble’dan Yeni Mobil Strateji Oyunu: Iron Throne

Frostpunk İncelemesi