in , ,

Detroit: Become Human’ın PC İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Geliştirici Quantic Dream, özünde bir PlayStation 4 özel oyunu olan Detroit: Become Human’ı bu yılın başlarında Epic Games ile yapılan ortaklıkla beraber PC platformuna getireceğini açıklamıştı.

Geliştirici Quantic Dream, özünde bir PlayStation 4 özel oyunu olan Detroit: Become Human’ı bu yılın başlarında Epic Games ile yapılan ortaklıkla beraber PC platformuna getireceğini açıklamıştı. Fakat oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgilendirme yapmamıştı. Oyun Epic Games Store’da 12 Aralık’ta çıkış yapacak. Dilerseniz şimdi 142,00 TL fiyattan ön sipariş verebilirsiniz. Oyunun Türkçe alt yazı seçeneği ile birlikte geleceğini de belirtelim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Talos Principle Ücretsiz Oldu!

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.
Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.
Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Game Awards 2019 Adayları Belli Oldu!

Darksiders Genesis Sistem Gereksinimleri Açıklandı!