in , ,

DEVIL MAY CRY 5 RESMİ OLARAK DUYURULDU!

Devil May Cry serisi gelmiş geçmiş en iyi Hack’n Slash oyunlarının arasında yeri olan bir seri kesinlikle. Son oyunu DMC: Devil May Cry ile bizlere daha farklı bir oynanış sunan Capcom, yeni oyunu Devil May Cry 5’i resmi olarak Microsoft’un E3 2018’in konferansında duyurdu.

Oyunun fragmanında ilk olarak gösterilen karakteri ”Dante mi lan bu?” diye karşıladıktan sonra Dante olmadığını anladım. Karakterimiz dördüncü oyunun ana karakteri Nero. Dante’yi ise oyunun sonunda farklı bir tarz ile motosiklet üzerinde görüyoruz. Nero’nun kolu biyonik bir kola dönüşmüş ve tipinde farklılıklar var. Yüzü değişmiş, bir farklı geldi yani gözüme. Fragman gayet aksiyon dolu geldi bana. Renkler, grafikler gayet hoşuma gitti. Capcom, Ninja Theory ile güzel bir işe imza atacak gibi duruyor ancak oyun tam olarak çıkmadan bunu söylemek ne kadar doğru olur bilemiyorum. Ana karakterin Nero olması da ne kadar doğru bilmiyorum ancak dördüncü oyunun ardından beşin gelecek olması ve dördüncü oyunun ana karakterinin bu oyunda macerasına devam etmesi de mantıklı bir hareket gibi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | Dota Plus Yaz Sonu Güncellemesi Notları

Oyun 2019 yılı içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Bakalım Devil May Cry hayranları bu oyunu beğenecek mi. Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun güzel olacak mı? Fragmanı beğendiniz mi? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SHADOW OF TOMB RAIDER’DAN YENİ OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!

HALO INFINITE DUYURULDU!