in , ,

Devil May Cry 5’ten 45 Bin TL’lik Özel Sürüm!

Devil May Cry 5’in çıkışına yaklaşık 5 ay kalmışken oyun hakkında farklı video ve bilgilere sahip olmaya devam ediyoruz. Oyun için şu ana kadar çokça video ve oynanış fragmanı yayınlandı ve farklı bilgiler geldi ancak bu haberimizdeki bilgi gerçekten ağızları açık bırakıyor. Devil May Cry 5’in bundle olarak satılacak Ultra Limited Edition’un satış fiyatı tam tamına 45 bin TL.

Capcom ve Ninja Theory şirketlerinin popüler oyunlarından olan Devil May Cry serisi, hack and slash türünde çok önemli bir yere sahip. Hızlı, tempolu ve bol bol iblis kesip aksiyonun tadına varabildiğimiz oyun serisinin yeni oyunları çıkmaya devam ediyor. 17 yıllık bir seriden bahsediyoruz. Bu kadar köklü bir serinin, yeni oyununun çıkacak olması gerçekten biz oyuncuları heyecanlandırmadan edemiyor.

İlk olarak E3 2018’de güzel bir fragmanla birlikte tanıştığımız Devil May Cry 5’i görünce şüphesiz mutlu olmuştuk. Dördüncü oyunun ana karakteri Nero’yu yeni haliyle oynayacağımız oyunda, yeniden iblis kesmenin tadına varacağız. Renkler, grafikler ve yaratılan atmosferin kaliteliliği, bizlere mükemmel bir DMC deneyimi yaşatacak gibi durmakta. Bunların hepsi güzel de biz bu oyunu ne kadara satın alacağız?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DMC Devil May Cry 5

Oyunun şu an Steam ön sipariş fiyatı 60 dolar, yani yaklaşık 350 TL. Bu fiyat, son yıllarda alıştığımız bir fiyat ancak bu kadar muhteşem bir oyuna daha ucuz olarak erişebilseydik gerçekten çok daha mükemmel olabilirdi. Çoğu pahalı oyunda olduğu gibi oyun ilk çıktığında hayranlar ve maddi durumu uygun olan kullanıcılar oyunu alacak gibi duruyor. Durumu aşırı iyi olan ve büyük bir DMC fanı olan arkadaşlar için başka bir fiyat seçeneği de mevcut. Bir bundle sunuyor bizlere DMC. Ultra Limited Edition adıyla satılacak bu paket, oyunu satın aldığınızda adresinize; özel üretim Dante, Nero veya V pardösülerinden dilediğiniz olanı gönderilecek. Oh mis, ne güzel işte değil mi? Değil maalesef.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Monster Hunter: World'un Satışları 10 Milyonu Geçti

Bahsettiğimiz bu paketin Dante sürümü tam tamına 45 bin, Nero sürümü 35 bin, V sürümü ise 30 bin TL. Kur artışından dolayı tabii ki de bize gerçekten aşırı pahalı bir fiyata sunulacak bu sürümü, aşırı lüks bir hayat yaşayan ve deli bir DMC hayranı olan arkadaşlar alabilirler. Oyunun fiyatı zaten yaklaşık 350 TL ve böyle ilginç bir sürüm daha ortaya çıkınca biz oyuncular ağzı açık bir şekilde kalıyoruz bu durum karşısında.

Tamamıyla hayran ve aşırı lüks kullanıcılar için hazırlanmış bu sürümün fiyatı bizleri gerçekten şok etti. Bir oyuna 45 bin TL para vermek akıl karı mı değil mi tartışılır. Siz bu paketler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir şeye gerek var mıydı, yoksa gayet ilgi çekici, güzel bir olay mı bu? Görüşlerinizi yorumlarda belirtin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG’ye Gece Modu Geliyor!

Call of Duty: Black Ops 4’ten Üzücü Veda!