in , ,

Devil May Cry 5’ten Dante İçin Yeni Oynanış Videosu!

İlk olarak E3 2018’de duyurulan Devil May Cry serisinin yeni oyunu Devil May Cry 5, bizleri heyecanlandırmayı başarmıştı. Şu zamana kadar yayınlanan fragmanlar ve videolardan sonra uzun mu uzun Dante’ye ait bir oynanış videosu yayınlandı.

Geçtiğimiz yaz gerçekleşen E3 2018 etkinliği içerisinde, ilk olarak Microsoft konferansında tanıtılan Devil May Cry 5, bizlerde büyük bir heyecan uyandırmıştı. Devil May Cry serisi şüphesiz Hack n Slash türünde büyük bir yere sahip. Bizlere Bol bol şeytan öldürdüğümüz, yaratıklar ile savaştığımız, aksiyonun dibine vurduğumuz bir macera sunmayı başarmış seri, 5.oyunu ile dördüncü oyundan tanıdığımız Nero karakterini tekrar karşımıza çıkarıyor. Oyun dördüncü oyunun sonrasında geçecek ve Nero’nun hikayesinin devamına tanık olacağız. Nero’nun yanında Devil May Cry serisi için önemli bir karakter olan Dante nerede peki? Dante’nin oyunda olacağını, E3 2018 fragmanı finalinde ki motorsiklet sahnesi ile öğrenmiştik. Yani bu da demek oluyor ki oyunda Nero’nun hikayesine devam ederken, sevilen kahraman Dante’de bizlere eşlik edecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed Valhalla'dan 4K ve Türkçe Alt Yazılı Hikaye Fragmanı!

Resmi Devil May Cry youtube hesabında Devil May Cry 5 – Dante Showcase v2 with Itsuno Hideaki, Matt Walker & Matt Edwards adıyla yayınlanan oynanış videosu bizlerin 1 saat boyunca Dante ile yaşadığımız maceralara tanık olmamızı sağlıyor. Bunun yanında oyun oynanırken, oyun ile ilgili verilen bilgileri dinleme fırsatına sahip oluyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  HBO The Last of Us Dizisinin Geleceğini Duyurdu!

Capcom tarafından geliştirilecek oyun 8 Mart 2019’ta Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Yaklaşık 30 GB bir boyuta sahip olacak oyun, bakalım bizlere özlediğimiz Devil May Cry deneyimini tekrar yaşatabilecek mi? İşte Dante için yayınlanan 1 saatlik oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Playstore’un Yıl Sonuna Özel Dev İndirim Kampanyasını Kaçırmayın!

LoL Sezon Öncesi Dönemde Hayat Kurtaran 5 Sıra Dışı Rün Dizilimi