in , ,

Diablo’nun Yeni Oyunu Diablo Immortal Yoğun Tepki İle Karşı Karşıya!

Diablo’nun yeni oyunu Diablo Immortal, Blizzcon 2018 etkinliğinde duyuruldu. Blizzard, oyunun mobile özel olacağını söyleyince oyuncular adeta çıldırdı. Diablo’nun resmi hesabında paylaştığı sinematik fragmanın dislike sayısı Reddit’e göre 100K’ya ulaştı.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Diablo, ilk olarak 31 Aralık 1996’da çıkışını gerçekleştirdi. İzometrik bakış açısıyla bizlere mükemMel bir rpg deneyimini yaşatan Diablo, kendine has kaliteli kitleyi şüphesiz yakalamıştı. Hayranları ve biz oyuncular Blizzcon 2018 etkinliğinde yeni Diablo oyunu duyurulur mu derken duyurulmasına sevindik ancak mobile özel olacağı söylenince hayal kırıklığına uğradık. Böylesine kaliteli bir seriyi de mobil oyunlar kuşağına sokan Blizzard, oyuncuları adeta çıldırttı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: Black Ops Cold War PC'de Battle.net'e Özel Olacak!

Hayalleri suya düşen oyuncular, Diablo’nun resmi YouTube heabında paylaşılan, sinematik fragmana dislike atmaya başladı. Reddit’de dönen başlıklara göre fragman toplam 100K dislike sayısına ulaştı. Bu durum üzerine fragman kaldırılıp tekrar yüklendi ve böylece dislike sayısı resetlenmiş oldu ancak oyuncular durmadı. Kısa süre içerisinde eski dislike sayısınında üstüne ulaşan videoya, bol bol kötü yorum geldi. Oyuncular kötü yorumlarının silindiğini, videonun resetlendiğini ve eskisi kadar dislike atmaları gerektiği fikrini birbirlerine verdikten sonra, birlik olarak videoyu yine dislike yağmuruna tuttu. Aynı zamanda Blizzard forumlarında oyunla ilgili açılan başlıklar Blizzard tarafından silindi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Diablo Immortal, 2. ve 3. oyunlar arasında geçecek ve oyunda 6 karakter sınıfı ve yeni yetenekler göreceğiz. Oyunun yapımcılığını üstlenen şirket ise Rules of Survival’dan tandığımız Netease Games. Bakalım oyuna karşı duyulan bu öfke ileride daha da artacak mı yoksa biraz olsun azalacak mı? Hep birlikte göreceğiz. Olur da ön sipariş vermek isteyen olursa, buradan oyunun resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hot Lava İncelemesi

Warcraft 3’ün Remastered Versiyonu Warcraft 3 Reforged Duyuruldu!