in ,

Digimon Survive 2020’ye Ertelendi

Meraklıları İçin Üzücü Haber Geldi

Witchcraft tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Bandai Namco Games üstlenecek Digimon Survive’ın bu yıl içerisinde çıkması planlanıyordu. Meraklılarını üzecek kötü bir haber geldi. Bandai Namco Games, Anime Expo 2019 etkinliğinde, 2019 yılında çıkması planlanan Digimon Survive’ın 2020 yılına ertelendiğini duyurdu.

Digimon Survive, RPG türünde bir hayatta kalma simülasyonu türünde bir oyun. Geliştirici Witchcraft oyunun anime serisinden ilham alınarak tasarlandığını belirtiyor. Ayrıca oyunun çıkışı anime serisinin 20.yıl dönümüne denk gelecek. Digimon Survive önceki oyunlardan tamamen bağımsız bir oyun olacak. Bu yüzden oyunu anlamak için serinin önceki oyunlarını oynamanız gerekmeyecek. Oyun, kaliteli müzikleri ile etkileyici bir dünyada yeni bir macera sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Rocket League 23 Eylül İtibariyle Ücretsiz Olacak!

Oyunda okul kampı gezisinde kaybolan Takuma Momozuka önderliğindeki bir grubun canavarlarla dolu Digimon dünyasında hayatta kalması anlatılıyor. Oyun içinde zorlu hayatta kalma mücadelesinin yanında, yapılacak seçimler oyunun sonunu etkileyecek. 2D olarak yapılacak savaşlar stratejik rol yapma oyunları tarzını anımsatacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Humble Store Kış İndirimleri Başladı!

2020 yılında Digimon serisinin yeni oyunu Digimon Survive ile hem animenin 20.yıl dönümünü kutlayacak hem de gizemli ve canavarlarla dolu dünyada rpg ve hayatta kalma deneyimini yaşayacağız. Oyun Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına yeni tarihi 2020 yılında çıkacak. Nintendo Switch için oldukça başarılı bir yapım olabileceği ön görülmekte. Umarız oyun bizlerin beklentisini karşılar ve keyifle oynarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zula Yaz Sezonu Turnuvasının Galipleri Belli Oldu

Order, Valiance Transferini Duyurdu