in , ,

Dirt 5 PlayStation 5’te de 120 FPS Çalışacak!

Codemasters tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen popüler yarış oyunu serisi Dirt‘ün yeni çıkacak oyunu Dirt 5 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Haziran ayında düzenlenen Xbox Inside etkinliğinde tanıtılan Dirt 5, Xbox Series X‘te de olduğu gibi PlayStation 5‘te de 120 FPS çalışacak! Detaylar haberimizde.

Rally yarış türünde büyük ses getirmeyi başarmış ve yıllardır yeni oyunlarını aktif bir şekilde piyasaya sunmaya devam ediyor. Serinin en yeni oyunu ise Dirt 5 oluyor. Haziran ayının başlarında düzenlenen Xbox Inside etkinliğinde tanıtılan Dirt 5’te güzel pistler ve çamurlu yollar yine serinin ana temelini oluşturacak ve bu sefer festival havası hakim olacak. Oyunda bir çok ülke ve pist bulunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GhostWire: Tokyo'nun Oynanış Fragmanı PlayStation 5 Etkinliğinde Gösterildi!

Oyunun Xbox Inside etkinliğinde Xbox Series X konsolunda 4K 60 FPS ve alt çözünürlüklerde 120 FPS‘yi destekleyeceğini öğrenmiştik. Serinin geliştirme direktörü Rob Karp’tan gelen bilgilere göre Dirt 5, PlayStation 5 konsolunda da 120 FPS çalışabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Spider-Man: Miles Morales PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

Dirt 5’in çıkış tarihi henüz belli değil ancak PlayStation 5, Xbox Series X ve Microsoft Windows platformlarına çıkış yapacağı açıklandı yani oyun eski nesle değil sadece yeni nesil için çıkışını yapacak.

Siz Dirt 5 ve ilgili haberimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Dirt 5’i çıktığında oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. İşte merak edenler için Dirt 5’in resmi duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mortal Shell’in PC Betası Epic Store’da Tüm Kullanıcılara Açıldı!

Varlıklarını Sorgulayacağınız 7 Zırva Oyun!