in , ,

Dirt 5 Resmen Duyuruldu!

Yarış oyunu denince akla gelen önemli isimlerden birisi olan ve Codemasters tarafından geliştirilen Dirt serisinin yeni oyunu Dirt 5, resmi olarak bugün gerçekleşen Inside Xbox etkinliğinde fragmanı paylaşılarak duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Özellikle Rally yarış türünde ses getirmeyi başarmış Dirt serisi, yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahip. Yarış oyunları piyasasında kendine yer edinmeyi ve kitle oluşturmayı başarmış Dirt serisi, yeni nesil oyunlar ve konsollar piyasasında da oyuncuları büyülemeye geliyor. Güzel pistler ve çamurlu yollar Dirt serisinin ana temelini yine oluşturacak ve bu sefer festival havası hakim olacak. Oyunda bir çok ülke ve pist bulunacak. Oyunun grafikler ise Xbox Series X‘in gücü ile birleşecek ve harika bir atmosfer yaratılacak. Oyun 4K 60 FPS ve 120 FPS‘yi destekleyecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Series X'in Yeni Korku Oyunu The Medium Duyuruldu!

Dirt 5 için herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmadı ancak oyun PC, PS5 ve Xbox Series X platformları için yani kısaca yeni nesil için geliştirilecek. Yeni haberler geldiğinde sitemizden güncel olarak öğrenebilme fırsatınız olacaktır. İşte Dirt 5’in Inside Xbox etkinliğinde yayınlanan tanıtım fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 Xbox Series X’te!

Xbox Series X’in Yeni Korku Oyunu The Medium Duyuruldu!