in , ,

Dishonored Geliştiricilerinden PlayStation 5’e Yeni Oyun: Deathloop!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, Prey ve Dishonored serisinden tanıdığımız Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanacak Deathloop’un yeni fragmanı gösterildi. Detaylar haberimizde.

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanacak olan Deathloop oyununda Colt isimli bir karakteri yönetiyoruz. Bu karakterimiz hep aynı döngüyü yaşamakta. Suikastçi karakterimizin bir de zıt düşünceye sahip rakibi var. Bu iki suikastçi bir adada döngünün içinde kalıyorlar ve anlaşamıyorlar. Birisi döngünün içinde kalmak isterken diğeri döngüden kurtulmak istiyor ve maceraya dalıyoruz., Dishonored mekanikleri ile harmanlanıp konulmuş. Oynanışı güçlendirmek amacıyla oyunda bulmacalar da yer almakta.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Bull Hediye Kodlarla Oyunculara Göz Kırpıyor!

Deathloop, ilk aşamada PlayStation 5 ve PC için çıkışını yapacak. Anlaşmalar bitene kadar oyunun Xbox Series X’e çıkış yapması beklenmiyor. Deathloop, bu yıl sonunda hem PC hem de PlayStation 5 için çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Bilim Kurgu Aksiyon Oyunu Returnal PS5 İçin Duyuruldu!

Siz Arkane Studios tarafından geliştirilen Deathloop oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hoşunuza gitti mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demon’s Souls Remake PlayStation 5’e Geliyor!

NBA 2K21 PlayStation 5 Etkinliğinde Duyuruldu!