in , ,

Disintegration’ın Açık Betası Bugün Başlıyor!

V1 Interactive tarafından geliştirilen ve Private Division‘ın yayıncılığını üstlendiği Sci-Fi temalı FPS oyunu Disintegration, geçtiğimiz yaz duyurulmuştu. Disintegration’ın açık betası PlayStation 4, Xbox One ve Micorosft Windows platformlarında eş zamanlı olarak bugün başlayacak. Detaylar haberimizde.

Yeni Scİ-Fi temalı FPS oyunu Disintegration’ın hem tek oyunculu campaign modu hem de çok oyunculu multiplayer modları bulunacak. Bugün başlayacak olan açık betada oyunculara üç farklı oyun modundan iki tanesini oynama fırsatı verilecek. Bu modlar Retrieval ve Control olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Geçmiş Tarih: Thule Örgütü'nün Gizemi!

Retrieval, bir kargoyu teslimat noktasına götürme amacı taşıyan bir mod. Bir takım kargoyu hedefe götürmeye çalışırken diğer takım onlara engel olmaya çalışacak. Bu zorlu mücadele de hem rakiplerinizi öldürmeli hem de kargo ile ilgilenmelisiniz.

Control, bölge ele geçirme temalı bir multiplayer mod. Ele geçirilmesi gereken farklı noktalar olacak ve oyuncular bu noktaları ele geçirerek kendi takımlarına puan kazandıracak. Ele geçirilen nokta sonrasında rakip takım tarafından tekrar ele geçirilebilecek bu yüzden dikkatli olmalısınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Söylenti: Yeni Assassin’s Creed Oyunu Yolda

Disintegration’ın açık betası Türkiye saati ile bu akşam(Pazartesi) saat 21.00′da başlayacak ve 2 Şubat Pazar günü saat 10.59’a kadar devam edecek. Oyunu PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında oynayabileceksiniz. PC oyuncuları için oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Final Fantasy VII Remake İçin Yeni Fragman Paylaşıldı!

Korku Oyunlarının Aklınızı Çıkarmak İçin Kullandığı 8 Taktik!