in , ,

Doğuş Üni Aurora, Akademi Kadrosunu Tekrardan Topluyor!

Riot Games Türkiye, 2019 yılının başında kaldırılan Yükselme Ligi yerine gelen Akademi Ligi ile artık VFŞL‘deki takımların genç oyuncularının forma şansı bulup yedeklerde çürümemesi için yeni bir sisteme geçti. Bu sistemin meyvelerinden en bariz örneği Onurcan “Joker” Başkurt, ligin en çok gelişen oyuncularından biri oldu.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi‘nin lig aşamasını 4. olarak tamamlayan ve Kış Mevsimi Çeyrek Finalinde, Galatasaray Espor‘a karşı 3-0 gibi bir skorla veda eden Doğuş Üni Aurora lig aşamasında başarılı sayılacak bir istatistik yakaladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Auto Age: Standoff İncelemesi

Aurora için Türkiye Akademi Ligi aynı başarıda geçmedi. Akademi takımının ligi 8. olarak bitirmesinin nedenleri, akademi takımlarınında uygun oyuncu uyumunun bulunamaması olarak görüldü. Sürekli değişen akademi kadrosu, Kış Mevsiminde tam olarak oturmadı ve bunun bedelini de ağır ödediler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Halo 3'ün PC Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Geçtiğimiz saatlerde Doğuş Üni Aurora takımının Twitter hesabından paylaşılan gönderi ile akademi takımı için oyuncu arandıklarını belirttiler. Her rol için oyuncu aradıklarını paylaştıkları gönderide gözüküyor. Doğuş Üni Aurora, Akademi takımını sıfırdan tekrar oluşturması mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Video Oyunlarındaki En İyi 9 Kadın Karakter

2018 VFŞL’nin 1 Numaralı Oyuncusu İçin Zor Zamanlar!