in , ,

Doom Eternal İlk Resmi Güncellemesini Aldı!

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayımlanan efsane Doom serisinin en yeni oyunu Doom Eternal, kısa zaman önce ilk resmi güncellemesini aldı. Güncelleme için YouTube üzerinden de bir duyuru videosu paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

20 Mart 2020 tarihinde piyasaya çıkan Doom serisinin yeni oyunu Doom Eternal, Doom 2016’dan sonra büyük merakla beklenmiş ve çıkışını ardından oldukça yüksek puan alıp beğenilmişti. Hem uzunluk hem içerik bakımından oldukça yoğun olan Doom Eternal, yapılan duyuru ile ilk resmi güncellemesini aldı. Güncellemede en çok ilgi çeken detaylardan birisi ise yeni eklenen kopya ve hile koruma sistemi Denuvo oldu. Bunun dışında BATTLEMODE ve Singleplayer modunda yenilikler var. İşte tüm detaylar:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ESL One Katowice 2018 Şampiyonu Belli Oldu!

DENUVO DRM

Çıkışında hiçbir şekilde Kopya Koruma Sistemi (DRM) bulundurmayan Doom Eternal’a, ilk resmi güncelleme ile ünlü kopya ve hile koruma yazılımı Denuvo DRM eklendi. Bu sayede oyundaki hilelere karşı önlemler alınmış olacak ancak kullanıcılar Denuvo’dan pek memnun değil. Kullanıcılar Denuvo’nun kişisel verileri takip altına almasından şüphe ediyor. Çoğu kullanıcı bu sistemden memnun değil.

TEK OYUNCULU MOD DÜZELTMELERİ

Oyunun çıkışından beri oyuncuların geri bildirimlerine önem veren geliştiriciler tek oyunculu mod üzerinde bazı düzeltmeler yaptı. İblisler ile ilgili eğitimler genişletildi, suyun altında düşey düzlemde dash atabilme ve zehir hasarının azaltılması gibi yeniliklere gidildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DOOM Eternal'ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

BATTLEMODE YENİLİKLERİ

  • Ölen oyunculara artık ölüm raporu gösteriliyor.
  • Ping ve lag sorunları giderildi.
  • Eğitimler, BATTLEMODE’u ilk defa oynayan tüm oyunculara gösterilecek.
  • Prestij yıldızları, oyuncu kartlarının altında gözüküyor.
  • Üst seviyedeki oyunculara Echelon Leveling özelliği geldi.

Yeni güncelleme ile Series 3 adı verilen bir etkinlik ve Empowered Demons adında bir özellik eklendi. İşte güncellemenin tanıtım videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege İçin İki Yeni Operatör Duyuruldu!

Ücretsiz Oyun: The LEGO Ninjago Steam’de Ücretsiz Oldu!