in , ,

Doom Eternal Xbox Game Pass Sistemine Geliyor!

Doom Eternal Xbox Game Pass için geliyor! Microsoft‘un Xbox markasına ait abonelik temelli oyun servisi hizmeti Xbox Game Pass kütüphanesi yeni oyunlarla gelişmeye devam ediyor. Microsoft’un Bethesda‘yı almasının ardından ilk adım atıldı. Detaylar haberimizde.

Doom Eternal Xbox Game Pass

Microsoft Xbox markasın büyütmeye devam ediyor. Xbox, yeni nesil oyun sektöründe büyük hamleler yapmak istiyor. Geçtiğimiz günlerde Bethesda Softworks’un bağlı olduğu ana şirket ZeniMax Media‘yı 7.5 milyarlık dev anlaşmayla satın alınmıştı. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Samsung Galaxy A 2020 Serisi Önümüzdeki Hafta Tanıtılacak!

Xbox Game Pass servisi, Xbox’ın elindeki en büyük kozlardan birisi. Abonelik sistemine dayanan oyun servisi, uygun fiyata aylık abone sistemi ile 200’den fazla oyunu oyunculara sunuyor. EA ile yapılan anlaşma sonrası EA Play üyeliği de Game Pass’e dahil olacak.

Doom Eternal Hakkında

Oyun, id Software tarafından geliştirildi ve Bethesda tarafından yayınlandı. 20 Mart 2020’de piyasaya çıkan yapımda, Doom Slayer ya da Doomguy olarak tanınan karakterimiz ile şeytani türden pekçok yaratığı avlıyoruz. Yoğun aksiyon, hızlı oynanış ve ağır metal müzikler ile adrenalinin dorukta olduğu bir oynanış sunuluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  YouTube'da Yeni Dönem

Oyun, 1 Ekim 2020 itibariyle Xbox One için Game Pass sistemine dahil olacak. Doom Eternal Xbox Game Pass PC için ise Ekim ayının sonu ya da Kasım ayının başlarında çıkış yapması bekleniyor. Siz oyun ve oyunununbu sisteme eklenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resident Evil Village

Resident Evil Village PlayStation 4 ve Xbox One’a da Gelebilir!

Football Manager 2021

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi Duyuruldu!