in , ,

Doom Eternal’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

id Software ve Panic Button Games tarafından id Tech 7 oyun motoruyla geliştirilen ve Bethesda‘nın yayıncılığını üstlendiği efsane Doom serisinin yeni oyunu Doom Eternal için oldukça aksiyon dolu, etkileyici yeni bir fragman geldi. Detaylar haberimizde.

Bethesda, yeni Doom oyunu Doom Eternal’ın 22 Kasım 2019‘da çıkmasını planlıyordu ancak aksilikler yüzünden oyunun çıkışı 2020‘ye ertelenmişti. Bu haber sonrası hayal kırıklığına uğrayan oyuncular, 2020’yi beklemeye koyuldu ve oyun hakkında yeni bilgileri beklemeye başladı. Sonunda güzel bir haber geldi ve Doom Eternal’in yeni resmi fragmanı yayınlandı. Bethesda’nın resmi YouTube kanalında paylaştığı fragman oldukça nefes kesici gözüküyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nvidia GeForce Now Bethesda Oyunlarıyla Yollarını Ayırdı!

Klasik Doom mekaniklerinden vazgeçmeyen Doom Eternal’da tehdit üst seviyeye oluşuyor ve karakterimiz eskisinden çok daha ekipmanlı ve güçlü. Aramıza Çapulcu ve Gladyatör adı verilen yeni iblisler katılıyor. Yeni silahlar ile de çok daha güçleniyoruz. Yine aksiyona doyacağımız bir Doom oyunu bizleri bekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İDDİA: Bloodborne PC'ye Gelecek!

Doom Eternal 20 Mart 2020‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak. Siz Doom Eternal hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce güzel mi olacak? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. İşte Doom Eternal’ın yeni resmi fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resident Evil 3 Nemesis’in Yeni Fragmanı Geldi!

https://oagtr.com/anasayfa/razer-basilisk-v…faresini-duyurdu/

Razer, Basilisk V2 Oyuncu Faresini Duyurdu!