in ,

Doritos – Mountain Dew’dan “Dew” Oyun Kodu Kampanyası!

Amerika’nın aşırı popüler gazlı içeceği Mountain Dew artık Türkiye’de! Sadece Migros mağazalarında bulabileceğiniz içecek yanında bir de oyun koduyla gelmiş.

28 Mart – 17 Nisan 2019 tarihleri arasında Migros’tan alacağınız 10 TL ve üzeri Doritos ve Mountain Dew alışverişinizde oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

  • 28 Mart – 17 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan Doritos ve Fruko Meşrubat Sanayi LTD. ŞTİ. Ait olan Mountain Dew ürünlerinden birlikte tek seferde toplamda 10TL ve üzeri alımda anında Zula, Counter Strike: Global Offensive (Steam), PUBG (Steam), League of Legends oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim verilecektir.
  • Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. markalı Doritos ve Fruko Meşrubat Sanayi LTD. ŞTİ. Markalı Mountain Dew ürünleri Money özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodları yine kartınız ile alınmalıdır.
  • Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamıyorsa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her Money kart sahibi kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Birçok EA Oyunu ve EA Access Steam'e Geliyor!

MİGROS OYUN KODU ALIMI

En popüler oyunların dijital kodları Migros kasalarında satışta! Dijital oyun kodlarını tüm Migros mağazalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Dijital oyun kodu satın almak için mağazada kasiyere talebinizi iletip kasada ödeme yaparak anında erişebilirsiniz. Migroslardan oyun kodu alımı hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Monster Oyun Müzikleri Orkestrası, Oyunları Konser Salonlarına Taşımaya Hazırlanıyor

Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II Battle.net Edition Şimdi GOG.com’da!