in ,

Doritos’tan Oyun Kodu Kampanyası!

28 Şubat – 13 Mart tarihleri arasında  tüm Migros mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 3 adet süper boy ve üzeri Doritos alışverişlerinizde League of Legends, Metin2 ve Gameforge oyun kodlarında geçerli 5 TL indirimi anında kazan!

DORITOS OYUN KODU KAMPANYASI

KAMPANYA DETAYLARI

  • 28 Şubat-13 Mart 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş’ye ait olan Doritos ürünlerinden 3 süper boy ve üzeri alımda anında Zula, Counter Strike: Global Offensive (Steam), PUBG (Steam), League of Legends oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim verilecektir.
  • Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. markalı Doritos ürünleri Money özellikli kartlar ile alınmalı,sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodları yine kartınız ile alınmalıdır.
  • Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamıyorsa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her Money kart sahibi kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gillette Fortnite Turnuvasına Özel Jilet Gibi Kampanya!

MİGROS OYUN KODU ALIMI

En popüler oyunların dijital kodları Migros kasalarında satışta! Dijital oyun kodlarını tüm Migros mağazalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Dijital oyun kodu satın almak için mağazada kasiyere talebinizi iletip, kasada ödeme yaparak anında erişebilirsiniz. Migroslardan oyun kodu alımı hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SADES Türkiye İnternet Sitesi Açıldı: Yepyeni Oyuncu Kulaklığı Wolfang, Sitede Satışta!

Dota 2 | 7.21 Oynanış Güncellemesi | Türkçe