in ,

Dota 2 Redbull Son Şampiyon Geri Geliyor!

Dota 2, Türkiye’de gittikçe popülerliği artan oyunlardan olmaya devam ediyor. Bu popülariteye karşılık olarak ise yapılan turnuvalar gittikçe artmaya başladı. 2015 yılında ilki yapılan Dota 2 Redbull Son Şampiyon turnuvası , 2017 yılında tekrar karşımıza çıktı.

2015 Red Bull Son Şampiyon

Zorlu PSM sahnesinde 5 Şubat 2017 tarihinde finali izleyebileceğimiz turnuvanın açık elemeleri için kayıtlar alınmaya başlandı. Açık elemeler 28-29 Ocak tarihinde online olarak gerçekleştirilecek. Offline olarak sadece finali izleyebileceğiz ancak bizi çok güzel ortam bekliyor gini gözüküyor. Turnuvanın ayrıntıları henüz belli değil ancak ilerleyen günlerde detaylar belli olacaktır. Bilet fiyatları hakkında henüz bilgi verilmiş değil ancak çok pahalı olmayacağı söyleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam İndirim Tarihleri Sızdırıldı!

Dota 2 için böyle turnuvalar düzenlenmesi Türkiye’de e-spor’u geliştirecek ve Dota 2’nin Türkiye üzerindeki kullanıcı sayısını arttıracaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The World Next Door Epic Store’da Ücretsiz Oldu!
We Make The Future Takımı
2015 yılı Son Şampiyon Kazananı We Make The Future Takımı

Sizleri 2015 yılındaki RED BULL SON ŞAMPİYON turnuvasının videosu ile baş başa bırakıyorum.

Turnuva ile ilgili detaylı bilgileri bu linkte bulabilirsiniz. : http://www.redbull.com/tr/tr/esports/events/1331833455871/red-bull-son-sampiyon-2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 7.00 Güncellemesi Analizi

Dota 2 | 13 Ocak Güncellemesi (Türkçe Çeviri)