in , ,

Dota 2 ve LoL’ün Birleştiği Bir Mobil Oyun Yapmışlar!

Mobil MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) türündeki oyunların Google Play ve App Store üzerinden indirilme sayıları, özellikle de son yıllarda, oldukça büyük bir artış gösterdi. Bu oyunların sayısı da her geçen gün artıyor. Ancak her oyununun kendine has özellikleri, kahramanları, haritaları, eşyaları mevcut. Şimdi bahsedeceğimiz oyun ise bu genellemelerden sıyrılmış, kendine has karakterler geliştirmek yerine PC’de bulunan en çok oyuncu sayısına sahip 2 MOBA oyununun karakterlerini kendi içine ekleyen bir yapım. Sadece Çin’de oynanabilen bu mobil MOBA oyunu, LoL ve Dota 2’de bulunan karakterleri ufak boyamalarla kendi bünyesine eklemiş. Moba Hero adıyla Çin’de indirilebilir durumda olan oyunun karakterlerine gelin bir bakalım.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Esporcular, 19 Mayıs E-spor Gençlik Kupası'nda Buluşuyor!
Sizce kime benziyor?

Bir Dota oyuncusu çok kolay tahmin edebilir. Resimde gördüğünüz karakter Dota 2’de bulunan Lina kahramanının aynısı. Görünüş olarak biraz üzerinde oynama yapılmış ancak gerek yetenek resimleri gerekse de kahramanın verdiği poza bakarak direkt olarak Lina olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Aynı değil mi?

 

Bunny girl demek he? Kim olabilir acaba? Dur bi’ bakayım. Riven galiba bu. Evet evet, League of Legends’tan Riven bu! Hem de kostümlü haliyle almışlar oyunlarına. Vay çakallar vay!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Rünlerin Oyun İçindeki İşleyişleri!

 

Adidas’ı Abibas yapar gibi Earthshaker’ı da Earth shockers yapmışlar. İnanılmazsın yapımcı firma! Bayağı yaratıcı bir isim koymuşsunuz. Tebrik ediyorum.

Bu yazıya eklediğimiz resimler oyun içerisindeki karakterlerin yalnızca birkaçını temsil ediyor. Diğer karakterlere göz atmak için Moba Hero’nun sitesine gidebilir ve inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye, Bölgesinde En Hareketli Oyun Pazarına Sahip!

Kıyamet Sonrası Dünyada Geçen RPG Shooter Oyunu: Nightmarchers