in , ,

Dota Underlords’un Tam Sürüm Çıkış Tarihi Açıklandı!

Valve‘ın Dota için yan oyun çıkarma fikri Dota Underlords ile başlamıştı. Yaklaşık 8 aylık beta sürecinin ardından autochess oyunu Dota Underlords için Valve tarafından tam sürüm çıkış tarihi açıklandı.

Beta süreci bitmeden yapılan son yenilik Enno adlı karakterin eklenmesi oldu. Enno uzaktan vuruş yapabilen bir karakter. Karakter sürekli hareket halinde ve menzilli vuruşlar yaparak rakiplerinizi zehirleyebiliyor. Bu zehiri bilgilere göre saniyede 15 fiziksel hasar vermekte. Yeni karakterimiz Enno’yu oyunun ilk sezonunda da göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Zula ve Çukur'dan İş Birliği Geldi!

Emmo’nun yanında birkaç güncelleme daha yapıldı. Jull ve Hobgen karakterlerinde yaşanan bazı buglar düzeltildi. Venomancer karakterinin yeteneklerinde de güncelleme var. Venomous Gale adlı yetenek artık zehir etkisi de yaratıyor. Orb of Venom itemi de zehir özelliği kazandırıyor. 30 Ocakta yayınlanan yeni güncellemenin notlarını Türkçe bir şekilde okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GM 8’e Android 9 Pie Güncellemesi

Dota Underlords için yeni içerikler, kullanıcı arayüzü geliştirmeleri, Dota Underlords sezon sezon çıkacak ve 1.sezonda City Crawl ile yeni bir meta da tanıtılacak. Dota Underlors‘un tam sürümü 25 Şubat 2020‘de 1.sezon ile çıkış yapacak. Dota Underlords‘un Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siz Dota Underlords hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce başarılı bir oyun mu? Tam sürümü oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ve Öfkeli 9’un İlk Fragmanı Yayınlandı! Mini Fragman İncelemesi

METU GEEX II Tamamlandı.