in , ,

Doughlings Invasion’un Kapalı Betası Başladı!

Hamurgiller geri dönüyor!

Doughlings İnvasion'un Kapalı Betası Başladı!

Geçtiğimiz yıl Türk oyun stüdyosu olan Hero Concept, Doughlings: Arcade oyununu PC ve konsol platformlarına başarılı bir şekilde yayınlamış ve oldukça iyi yorumlar almıştı. Bu yılın başında 2. oyununu geliştirmeye başlamıştı ve oyunla ilgili önemli gelişmeler yaşandı.

 

Doughlings İnvasion'un Kapalı Betası Başladı!

Doughlings Invasion Kapalı Beta

Mayıs ayı içerisinde yayınlanması beklenilen Doughlings Invasion’un kapalı betası başladı! 2 hafta sürecek olan bu beta sürecinde seçilen kişiler tarafından hatalar tespit edilecek. Bu yüzden bu kişilerin, oyunu oynayan kişiler olmasına özen gösterildi.

Türkçe Dublaj ve altyazı desteğini içeren Doughlings Invasion; PS4, XBOX One, Nintendo Switch ve Steam üzerinden yakın zamanda satışa sunulacak. Oyunun Steam mağazasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ne düşünüyorsun?

1 puan
Upvote Downvote

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

Designated Survivor 3. Sezonu Yolda!

Designated Survivor 3. Sezonu Yolda!

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm İncelemesi (Spoiler İçerir)