in , ,

Dragon Ball Z Kakarot İçin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Video oyun geliştirici CyberConnect2 tarafından geliştirilen ve yayıncılığı Bandai Namco tarafından yapılan Dragon Ball Z Kakarot‘un çıkışına az bir 2 haftadan az bir süre kalmışken sistem gereksinimleri de sonunda belli oldu. Detaylar haberimizde.

Anime serisinden sonra, oyun serisi de yaratılan Dragon Ball serisi, yeni oyunu Dragon Ball Z Kakarot ile bizlere hikaye ile cevapsız soruların ilk kez yanıt alacağı bir hikaye sunacak. Yapımcıların dediklerine göre kafa rahatlatan yan görevler de oyunda yer alacak. Daha geniş savaş alanlarında Dragon Ball serisinin efsanevi atmosferini doyasıya yaşyacağız. Güçlü boss savaşları ile de karşılaşmalarımız tabii ki de olacak. Dragon Ball Z Kakarot ile Goku ve diğer Z dövüşçülerinin hikayelerine geri dönüyoruz. Oyunun türüne Aksiyon- RPG diyebiliriz. İçinde bulunan RYO mekanikleri sayesinde güç seviyemizi arttırarak daha da güçlü düşmanlara karşı savaşacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Nisan 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Oyun 17 Ocak 2020‘de piyasaya çıkacak. Oyunu PC için satın almak isterseniz şu an ön sipariş fiyatı standart sürüm için 299, Deluxe Edition için 399 ve Ultimate Edition için 499 TL olarak belirlenmiş. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İşte Dragon Ball Z Kakarot’un PC için sistem gereksinimleri:

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 or AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960 or Radeon R9 280X
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GTA 5 Xbox Game Pass’e Eklendi!

Twitch Prime Bu Ay 10 Oyunu Ücretsiz Verecek!