in , ,

HARİKAHARİKA

DYING LIGHT 2 RESMİ OLARAK DUYURULDU

Polonyalı video oyun geliştirici şirketi Techland’ı sevilen zombi temalı Dying Light oyunundan tanıyoruz. Microsoft’un E3 2018’de düzenlediği konferansta hiç beklenmedik bir şekilde büyük bir sürpriz olarak karşımıza çıkan Dying Light 2, resmi olarak 2 adet fragmanıyla beraber biz oyunculara duyuruldu. Fragmanda en çok dikkatimi çeken şey ilk gösterilen fragmanda herhangi bir zombi görememiş olmamız. ”Ulan bu oyun şimdi zombisiz mi olacak?” diye içimden geçirmedim değil. Ardından yapılan kısa bir bilgilendirme konuşmasından sonra ikinci fragman gösterildi ve fragmanın sonunda gece vaktine geçtik. İşte zombiler gece vakti göründü.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Star Wars Oyunu - Jedi: The Fallen Order

Evet zombilerimiz gece vakti ortaya çıkacak. Oyun genel olarak ilk oyundaki mekaniğini koruyup üstüne yenisini koyarak ortaya daha sağlam şekilde çıkmayı planlıyor. Fragmandan gördüğüm kadarıyla oyunda seçimler yapılacak ve insanlar arasında bol diyalog gerçekleştirilecek. Yapımcıların açıklamasına göre yaptığımız bu seçimler oyunun gidişatını önemli ölçüde değiştirecek. Bu arada şunu belirtmeden yazımı sonlandırmak istemiyorum. Bu oyun, ilk oyunun geçtiği Harran bölgesinde geçmeyecek. Bu oyunda daha farklı ekosistemlerde aksiyona gireceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Gears of War Oyunu: Gears 5

Son olarak oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında kendine yer bulacak. Umarım en yakın zamanda çıkış tarihi açıklanır da büyük merakımız sona erer.

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Gears of War Oyunu: Gears 5

SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE DUYURULDU