in , ,

VAY BEVAY BE

E3 2019: EA Games Konferansında Neler Oluyor!

Bu yazı konferans sürecinde güncellenecektir.

E3 2019’un başlamasıyla beraber ilk sahne alan EA Games’in ilerleyen dönemlerde karşımıza nelerle çıkacağına buyrun beraber göz atalım!

Star Wars Jedi: Fallen Order:

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen tek oyunculu Star Wars oyunu bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biriydi. EA konferansında ilk sıradan 15 dakikalık oynanış görüntüsüyle gövde gösterisi yapan oyun hakkında birçok detay öğrendik!

Fallen Order, Episode III Revenge of Sith’in olaylarından sonrasında geçiyor. Karakterimiz Cal, Order 66’in açıklanmasından hemen sonra hayatta kalmaya çalışan bir Jedi. Ayrıca aşırı tatlı BD-1 adında bir Droid’i var. Droid’in seslerini orijinal filmin seslerini yapan efsane Ben Burtt yapmış.

Hikaye konusunda eski Star Wars oyunlarında olduğu gibi iyilik veyahut kötülük arasındaki seçimi siz yapmıyorsunuz. Respawn Entertainment bir Jedi hikayesi yaratmak istemiş ve oyunu bu şekilde tutuyor. Bu durum biraz lineer bir tecrübe oluşturabilir fakat hikaye iyi yazıldığı sürece eksiklik oluşturması söz konusu değil.

Oynanış konusunda ise BD-1’in interaksiyonları dikkat çeken taraf, bölümlerden bölümlere geçerken topladığınız sağlık eşyalarını daha sonra kendisinden alabiliyor veyahut dünyadaki çeşitli objelerle BD-1’i etkileşime sokarak yolunuzu açabiliyorsunuz. Yetenek puanları ve bu tarz toplanabilir eşyalar oyuna özelleştirme elementleri katıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: Black Ops Cold War Beta Tarihi Belli Oldu!

Oyunun 15 dakikalık oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz!

BATTLEFIELD V:

Battlefield V, hayranların aşırı baskısı ve isteğini duyup savaşın Pasifik Cephesine doğru yelken açıyor! Dice Los Angeles tarafından sahiplenilen oyun-Battlefield 4’ü kurtaran ekiptir- yeni haritalar, silahlar ve mekanlarla hayranlarını mutlu edecek gibi duruyor.Amerikan cephesinin açılmasıyla beraber M1 Garand gibi ikonik silahlar da oyuna eklenecek.

Apex Legends:

Yeni sezonu 2 Temmuz’da gelecek olan Apex Legends envanterine L-Star adında deneysel kurşun atan bir ağır makineli tüfek ekliyor. L-Star sadece Care Packagelarda bulunabilecek altın aşama bir silah. Yeni sezonla beraber aynı zamanda oyuna yeni bir kahraman da katılacak!

FIFA 20:

Fifa Street tamamen özelleştirilebilir karakterlerle beraber geri dönüyor. Kıyafetten dövmeye, cinsiyetten saça kadar her şeyi değiştirilebilir karakterlerinizle duvar pası yapmaya aşırı havalı top çevirme keyfi geri dönüyor. Ana oyunun mekaniklerine, özellikle topun fiziğine iyileştirilmeler yapıldığı da açıklanan şeyler arasında.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tesla'nın Cybertruck Aracı Cyberpunk 2077'de Yer Alabilir!

Yazarın notu: Fifa streeti remaster edip 19’a bir eklemişler arkadaşlar.

MADDEN NFL:

Madden yenilenmiş animasyonları, grafikleri ve mekanikleri ile daha gelişmiş bir deneyim sunmaya geliyor. Yıldız oyuncuların imza hareketlerini kullanarak rakiplerinizi eleyebilmek gibi otantik dokunuşlara sahip olacak yeni oyun akıcı bir deneyim vaat ediyor.

THE SIMS 4:

The Sims 4, Dünya Okyanus Günü’nde duyurduğu yeni genişeleme paketiyle Polinezya kültüründen esinlenmiş bir adaya gidiyor. Jetskiler, deniz kızları ve birçok yenilik bulunduran genişleme paketi Sims 3’teki Island Paradise’ın yenilenmiş ve genişletilmiş versiyonunu andırıyor.

Yaşadığınız süre içerisinde sosyal sorumluluklar alarak adanızın kirlenmesini önleyebilmek veyahut sorumsuz davranışlarınız sonucu adanın pisleşmesine şahit olmak gibi gayet güzel sosyal mesajlar da içeren bir genişleme olarak Island Living dikkat çekiyor.

Güncel E3 2019 haberleri için Only A Gamer’ı takip edin. Ayrıca konferansların özet videolarını da Only A Gamer TV’den izleyebilirsiniz: https://youtube.com/onlyagamertv

Youtube’da Roblox Pornosu Şoku!

VFŞL Yaz Mevsimi’nin İlk Haftası Sonlandı!