in ,

E3 2019: UploadVR Konferansında Tanıtılan Tüm Oyunlar!

E3 2019’un bugünkü konuğu UploadVR, birbirinden enteresan sanal gerçeklik oyunlarıyla izleyenleri büyülemeyi başardı. Aralarında uzun süredir hepimizin beklediği oyunları da içeren bu sanal gerçeklik oyunlarına isterseniz bir bakalım.

Fujii

Pek çok açıdan bakıldığında oyuncuya rengarenk bir dünya sunan ve tam anlamıyla görsel şölen yaşatan Fujii, sihirli kapılarını 27 Haziran’da oyunculara açmaya hazırlanıyor.

Mare

 

Mistik bir dünyada geçen keşif oyunu Mare, uzun bir süre önce tanıtılsa da geliştirmesi aylarca sürmekte olan sayısız VR oyunlarından sadece biriydi. Küçük bir kızın esrarengiz dünyasına adım atacağımız Mare, önümüzdeki sonbahar oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Until You Fall 

Teaser’dan da görebildiğimiz gibi bizleri fantastik bir evrene sürükleyen Until You Fall, kılıcımızı savururken bir yandan da can yakan büyüler yapabildiğimiz bir ortam sunuyor.

 

Primordian Part Three

E3 2019 konferasında duyurulan bir diğer VR oyunu ise Primordian Part Three.  İlkel bir dünya ve medeniyetle karşımıza çıkan Primordian devam serisinde garip silahlarla savaşırken zamanın ötesinde bir evrene tanıklık ediyoruz.

 

After the Fall

Oynayanı özünde kusursuz, geniş ve atmosferik bir ortama götürecek olan After the Fall da E3’te duyurulan oyunların içerisinde yer alıyor. Önceleri 2020’de piyasaya sürülmesi beklenen oyun, şimdi erken erişim için kayıtları açmış durumda. Son olarak oynayana gerilimli dakikalar yaşatacak olan oyunun kooperatif olarak oynanabileceğini de belirtelim.

Skyworld Kingdom Brawl

E3’te çıkış tarihi kesinleşen oyunlardan biri de Skyworld Kingdom Brawl. Skyworld, önümüzdeki temmuz ayında oyuncularla buluşacak.

The Wizards Dark Times DLC

Geçtiğimiz senelerde çıkışını gerçekleştirmiş The Wizards VR oyununa bir genişleme paketi getirileceği duyuruldu. Fragmandan görebildiğimiz kadarıyla gelecek olan genişleme paketi işleri epey bir kızıştıracak.

 

Meat Fortress

Bir zamanların efsane oyunu Team Fortress 2, farklı bir bakış açısıyla tekrardan karşımıza çıkıyor. Ortalığın sosis cehennemine döndüğü Meat Fortress, klasik Team Fortress 2 mekanikleriyle vr platformu için geliyor. Ciddiyetin zerre önemsenmediği bu oyunda amaç, sosis bedeniniz parçalanmadan diğer sosislere karşı savaşmanız. Klasik Team Fortress 2 haritalarına ve silahlarına sahip olan bu oyunun VR ortamında nasıl bir curcunaya yol açacağı şimdiden merak ediliyor.

Budget Cuts PS VR

Oynayış bakımından Portal’ı anımsatan Budget Cuts, Ps Vr için geliyor. Robotik bir evrende yolculuğa çıktığımız Budget Cuts’ın önümüzdeki sonbaharda Ps platformuna çıkış yapacağı duyuruldu.

The Curious Tale Of the Stolen Pets

E3 konferansında tanıtılan bir diğer Vr oyununa bakalım şimdi de. Üstünüzdeki bütün stresi almaya gelen The Curious Tale of the Stolen Pets, tatlı grafiklerle bizi efsanevi bir hikayeye sürüklemeye hazırlanıyor.

Doctor Who: The Edge of Time

Kim zaman lorduyla aynı safta olmak istemez ki? Daleklerle ölümcül bir savaşa girişeceğimiz Doctor Who: The Edge of Time oyunu, önümüzdeki Eylül ayında bizlerle olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Store'un Bir Sonraki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu! İşte o 3 Oyun!

Disciples of Dawn

Her ne kadar karanlık bir temada ilerlese de Disciples of Dawn’ın sarıp sarmalayan bir atmosferi var. Özellikle VR ortamında böylesine derin oyunların yer alması oldukça heyecan verici.

 

Low-Fi

Cyberpunk havasında ilerleyen Low-Fi etkileyici bir ön gösterimle bizleri büyülemeyi başarıyor. Esrarengiz atmosfere sahip Low-Fi’nin bu yaz çıkış yapması bekleniyor.

Acron: Attack Of The Squirrels

UploadVR’ın E3 2019’da tanıttığı bir diğer oyun ise Acron: Attack of The Squirrels. Çoklu oyuncu ortamında kimimizin meşe kaçırdığı, kimimizinse meşe kaçıranı kovaladığı eğlenceli grafiklere ve oynayışa sahip oyunun çok yakında çıkış yapacağı duyuruldu. Ayrıca önceden de tanıtımı yapılmış bu oyunda birtakım yenilikler söz konusu.

 

The Walking Dead Onslaught VR

Walking Dead evreni, bildiğiniz gibi izleyeni gerim gerim gerebilen bir atmosfere sahip. Böylesine efsanevi bir yapımın VR ortamında çıkış yapacağını düşünün. İşte zombilerden kaçarken olmadık durumlarla yüzleşeceğimiz The Walking Dead: Onslaught, kaosu tam olarak yaşatmaya geliyor.

Hotel R’n’R

Sırada tanıtımıyla sizleri oldukça şaşırtacak bir oyunumuz var. Böylesine ilginç konuya sahip oyunun bu kadar basit bir grafikle başarılı şekilde anlatılması bizleri oldukça şaşırttı.

I Expect You To Die ‘Seat Of Power’ 

Adından da anlaşılacağı üzere “umarım ölürsün” oyunu bu defa ilginç bir genişleme paketiyle karşımıza çıkıyor.

Mini Mech Mayhem

Minik bir sosyalleşme oyunu da diyebileceğimiz Mini Mech Mayhem oyununun geliştirme süreciyle ilgili birtakım bilgiler verildi. Minik bir oyun için fazla eğlenceli olan Mini Mech Mayhem, yakın zamanda VR için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Undead Citadel PSVR

Skyrim evrenine uzaktan göz kırpan Undead Citadel, Ps platformu için duyuruldu. E3 2019 UploadVR için fazlasıyla dolu dolu geçmiş anlaşılan.

Arizona Sunshine Quest

Klasik zombi evrenini sanal gerçekliğe taşıyan Arizona Sunshine Quest de E3’te yer alan oyunlardan.

 

Dance Central Harmonix Update 

Tamamıyla oyuncunun dans figürlerine ayak uydurabilen bir oyun olan Dance Central için yepyeni güncellemeler tanıtıldı. Ayrıca diğer dansçılarla düello yapabileceğimiz Dance Central, sayısız yenilikleriyle VR platformunu bir kez daha fethetmeye geliyor.

Lone Echo 2 VR

Yakın bir gelecekte, uzak diyarlarda uzay gemimizin içinde sıkışıp kalacağımız bu oyunun atmosferi paha biçilemez. Özellikle VR ortamında çıkış yapacak olması oldukça heyecan verici.

Boneworks

Kemerleri sıkı tutun çünkü bu defa Half Life tadında yepyeni bir oyun bizleri bekliyor. Daha ilk saniyelerden “aha crowbar!” diye feryat edip, yüzümüze gözümüze atlamaya çalışan küçük robotçukları parçaladığımız Boneworks, şu listede bizleri en çok heyecanlandıran oyun olmayı başardı.

 

Battlewake

Battle royale oyunlarına taş çıkartır mı bilinmez ancak Battlewake, korsan savaşlarını sanal gerçeklik ortamında sunmaya hazırlanan bu efsanevi oyun E3 konferansında duyurularak büyük bir heyecana yol açtı.

The SoulKeeper VR

E3 konferansında tanıtılan bir diğer özel oyun ise The Soulkeeper. VR ortamında Skyrim tadı yaşatmaya gelen oyunun tanıtımı göz doyursa da çıkışından sonraki performansı merak konusu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Samsung A70s Modeli A70'in Yerine mi Geçecek?

Audica Harmonix Update

Hali hazırda VR ortamında nam salmış olan bir diğer oyun ise Audica. E3 konferansında Audica için bazı yenilikler tanıtıldı.

Asgard’s Wrath

Bir başka Skyrim tadı veren oyuna geldik sıra. Asgard’s Wrath. Bu oyunun bir yere kadar ciddiyeti olduğunu elinizdeki minyatür köpek balığını kocaman bir savaş makinesine dönüştürebildiğinizi gördüğünüz zaman anlayacaksınız. Ancak yine de söylemeden geçmeyelim, oyunun VR ortamındaki atmosferi bizi büyüledi.

Rogan: The Thief in the Castle

Köşe bucak saklanarak, ipuçları peşinde koştuğumuz VR oyunu Rogan, uzun bir sürenin ardından tanıtılarak bekleyenlerine rahat bir nefes aldırdı. Oyunun çıkış tarihi şu an için belirsiz olsa da, E3 konferansında adının geçmiş olması, çok yakında bizlerle olacağının ufak bir belirtisi olabilir.

 

Garden of the Sea 

Tatlı mı tatlı bir çiftlik kurma oyunu gibi gözüken, ama bunun daha da ötesinde olan Garden of the Sea, eğlenceli oynayışıyla ve beklenmedik çevre etkileşimleriyle bizlerden tam not almayı başarıyor. VR platformunda yer alacak olan şirin oyunumuz, erken erişime açılmış durumda.

Arizona Sunshine – The Damned DLC

Aksiyonlarla dolu “ve tabiki zombilerle dolu” Arizona Sunshine için yeni bir genişleme paketi duyuruldu. Ardı arkası kesilmeyen zombilerle daha farklı ortamda savaşma imkanı sunan bu genişleme paketi, 27 temmuzda bizlerle olacak.

ABE

Etkileyici grafiklere sahip olan ABE de E3’te tanıtılan oyunların arasında yer alıyor. Özellikle fütüristik atmosferle bizleri bekleyen bu oyunun, görülebildiği gibi esrarengiz de bir tanıtım videosu bulunuyor.

Espire 1: VR Operative

Azılı bir terminatörü canlandıracağımız Espire 1, VR platformları için duyuruldu. Birtakım yeniliklerle gelecek olan oyunun özellikle sanal gerçekliğe etki edecek şekilde mekaniğe sahip olması bizleri oldukça meraklandırdı.

Budget Cuts 2: Mission Insolvency

Portal evrenine göz kırpan Budget Cuts için bir devam serisi duyuruldu. Ciddi bir atmosferi olmasına rağmen eğlenceli oynayışa sahip böylesine bir oyunun eminiz ki devam serisi de oldukça sevilecek.

Pistol Whip VR

Tanıtımda John Wick’i köşe bucak arayıp bulamasak da John Wick ile popülerlik kazanan bu türün gelecek vaad ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Aksiyonla dolup taşan Pistol Whip, VR platformu için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

 

E3 2019’un bugünkü konuğu olan UploadVR’ın bizlere söyleyecekleri bu kadar. Çıkacak VR oyunlarına şöyle bir göz attığımızda  dünden bugüne ne kadar geliştiğini görebiliyoruz.  E3 2019 boyunca yaşanan tüm gelişmeleri E3 2019 haberleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca konferansların özet videolarını da Only A Gamer TV’den izleyebilirsiniz: https://youtube.com/onlyagamertv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubisoft E3 2019 yayınını izleyenlere Ücretsiz Rayman Origins Dağıtıyor!

Ubisoft, E3 2019 Yayınını İzleyenlere Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

E3 2019: PC Gaming Show Konferansında Tanıtılanlar!