in , ,

eFootball PES 2020 Master League Remastered Fragmanı Yayınlandı!

10 Eylül‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak olan eFootball PES 2020’nin Master League’ini (Ana Lig) tanıtan fragmanı yayınlandı.

PES serisinin bu sene çıkacak olan yeni oyunu eFootball PES 2020‘nin menajerlik modundan bir fragman paylaşıldı. Bu sene oyununu iyi yapmak için özellikle de yıllardır süren FIFA üstünlüğünü kırmak için oldukça çabalayan Konami, şu ana kadar Euro 2020‘yi oyuna getireceklerini, Juventus‘un ve birkaç takımın lisansını özel olarak satın aldığını ve daha tanıtmadıkları özel içerikler olacağını da açıklamıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  StarSeries i-League Sezon 8 Şampiyonu Evil Geniuses Oldu

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Ana Lig‘de her zaman menajerlik koltuğuna oturdunuz fakat yeni, etkileşimli bir diyalog sistemi sayesinde ilerleme sağlamanıza imkan sağlayan köklü değişiklikler, kulüp gelişimini daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir yetkiyle yönetmenize olanak sunacak.

Her zaferin, mağlubiyetin ve sözleşme görüşmesinin sonucunu yansıtan dinamik etkileşimler sayesinde her sezonun gelgitlerini ve akışını tecrübe edin. Ayrıca oyuncu transferi sistemini kullanırken artık aradaki boşlukları hayal gücünüzün doldurmasına gerek yok.

Gerçek dünya verilerinin geliştirilmiş entegrasyonu artık oyunla gerçeklik arasındaki köprüyü kurmak üzere tesis edilerek Ana Lig transfer pazarının her açıdan gerçek futbol dünyasıyla örtüşmesi sağlandı. Menajer modellerinde de ciddi bir iyileştirme yapıldı ve artık çeşitli ülkelerden efsanevi menajerler seçilebilir. Tüm bunlar ve gelecek yeniliklerle birlikte Ana Lig‘i heyecanla beklemek için hiç bu kadar çok neden olmamıştı.

Bahsi geçen fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Homeworld Mobile Akıllı Telefonlara Geliyor!

Untitled Goose Game’in Switch ve PC için Çıkış Tarihi Belli Oldu!