in , ,

eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Fragmanı Paylaşıldı!

Oyun dünyasında yer alan en popüler futbol oyun serilerinden bir tanesi olan Pro Evolution Soccer serisine sahip olan Japonya merkezli video oyun geliştirici şirketi KONAMI tarafından geliştirilen eFootball PES 2021, eFootball PES 2020‘nin güncelleme almış versiyonu olarak karşımıza çıkacak. eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Fragmanı Paylaşıldı! Detaylar haberimizde.

PES serisinin geliştiricisi Japonya merkezli video oyun geliştirici KONAMI, bu yıl yeni bir PES oyunu gelmeyeceğini ve PES 2022 üzerinde çalıştıkları hakkında bir açıklamada bulunmuştu. Alınan bu karara göre eFootball PES 2020, yeni bir sezon güncellemesi alacak ve adı eFootball PES 2021 olacak. Bu sayede yeni bir oyun geliştirilmek zorunda kalmayacak ve PES 2020 güncelleme alarak PES 2021 haline gelecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metal Gear Survive (Beta)

Bu durumun en temel sebebi oyun dünyasında yeni nesile geçilmesi. KONAMI, PlayStation 5 ve Xbox Series X ile gelecek yeni nesil oyunlar arasında 2021’in sonlarına doğru duyurulması planlanan eFootball PES 2022’yi çıkaracak ve 1 yıllık bu arayı yeni oyun motoru ve PES 2022 için detaylı bir geliştirme süreci için kullanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Avengers 4 İçin İlk Fragman Yayınlandı

eFootball PES 2021 sezon güncellemesine göz attığımızda fragmanda özellikle gözümüze çarpan şey esk efsane futbol anlarının eFootball PES 2021 güncellemesinde yeniden canlandırılacak olması. Bu durum oyunun hangi kısmında yer alacak henüz bilmiyoruz.

eFootball PES 2021, 15 Eylül 2020’de eFootball PES 2020’nin bir güncellemesi olarak karşımıza çıkacak. İşte oyunla alakalı paylaşılan sezon güncellemesi fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TESFED Ankara ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası’ başlıyor!

Ücretsiz Oyun: Torchlight II Epic Store’da Ücretsiz Oldu!