in ,

Electronic Arts’tan Corona Virüsü İçin Büyük Önlem!

Dünya devi video oyun geliştirici şirketi Electronic Arts, Wuhan virüsü olarak da bilinen ve Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından Pandemi kabul edilmiş Corona virüsü sebebiyle kritik önlemler almaya başladı. Electronic Arts’tan Corona virüsü için büyük önlem! Detaylar haberimizde.

Mart ayında ilk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan Covid-19 Corona virüsü, ülkemiz de dahil olmak üzere hızla yayılmaya devam ediyor. Toplamda 169.000 küsür vaka bulunmakta ve bu vakaların 77.000 küsürü iyileşmiş durumda. Corona virüsü ülkeleri hem sosyal hem de ekonomik olarak ciddi derece etkilemekte ve şirketler de zarar görmekte. Dünya devi video oyun geliştirici şirketi Electronic Arts, hızla yayılan ve ciddi bir tehdit olarak görülen Corona virüsü sebebiyle büyük önlemler almaya başladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ünlü Game of Thrones Oyuncusunda Corona Virüsü Tespit Edildi!

İlk olarak Electronic Arts tarafından düzenlenecek tüm etkinlikler iptal oldu. Apex Legends, FIFA 20, NFL 20 gibi oyunlarının canlı espor etkinlikleri iptal edildi. Ayrıca kendi etkinlikleri hariç üçüncü taraf etkinllikler de iptal edildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield 1’i Daha Oynamadıysanız Sizi Böyle Alalım

Ofis konusunda ise Electronic Arts uluslararası ofisleri kapatma kararı üzerine kapatılamayan ofislerdeki çalışanlarını 1 Nisan 2020‘ye kadar evden çalıştırma kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nvidia Corona’ya Karşı Ekran Kartlarınızın Desteğini Bekliyor!

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı!