in , ,

Epic Games – Marvel İşbirliği Thanos’u Fortnite’a Getirdi!

Epic Games ve Marvel işbirliği ile Avengers filmlerinin baş kötüsü Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni sınırlı süreliğine oyuna eklendi. Haritada eldiveni bulup giyen oyuncu Thanos’a dönüşerek Eldiven’in gücüne sahip olacak

Epic Games’in renkli dünyası ve heyecan dolu oynanışıyla milyonları kendine hayran bırakan oyunu Fortnite, oyuncularını bu hafta yeni bir sürprizle karşılıyor. Oyuna bugün gelen V4.1 güncellemesiyle, son olarak Avengers: Infinity War filminde gördüğümüz Sonsuzluk Eldiveni sınırlı bir süre için oyuna ekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Paragon Son Günlerini Yaşıyor!

Güncellemeyle oyuna eklenen Sonsuzluk Eldiveni Sınırlı Süreli Özel Modu’na giren oyuncular haritada Sonsuzluk Eldiveni’ni bulup giydiklerinde Thanos’a dönüşecek ve düşmanlarını çok uzaklara savuran kuvvetli yumruklar veya süper zıplama gibi muazzam güçlere sahip olacaklar.

Elbette Thanos’a karşı koymak kolay olmayacak. Yapımcılar bu kudretli varlık karşısında diğer oyuncuların da bir şansının olması için bu modda oyuncuları Nadir, Destansı ve Efsanevi silahlarla donatıyor. An itibariyle Fortnite’ın oynanabildiği tüm platformlarda mevcut olan bu heyecan verici modun yalnızca kısıtlı bir süre için oyunda kalacağını hatırlatalım.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Marvel's Avengers Oyunu İçin Özel Bir Fragman Yayınlandı!

Fortnite’ın V4.1 güncellemesi bu minik sürprizin yanında birçok yeni özellik ve değişiklik getiriyor. Güncelleme hakkında ayrıntıları öğrenmek ve Fortnite Battle Royale’i tamamen ücretsiz olarak PC, PlayStation 4, Xbox One, Mac ve iOS platformlarında oynamak için http://www.epicgames.com/fortnite/tr/ adresini ziyaret edin.

Tanıtım Videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Annelerin Yüzde 70’i Her Gün Oyun Oynuyor!

PES 2019 Duyuruldu!