in , ,

Epic Games Sonsuzluk Kılıcını Gücünden Dolayı Kaldırdı!

Epic Games tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilmiş ve son zamanların en popüler battle royale oyunu Fortnite, 7.01 güncellemesi ile bünyesine çok güçlü bir kılıç olan, Sonsuzluk Kılıcı’nı katmıştı. Bu kılıç sahibine oldukça fazla güç verdiğinden, Epic Games olaya müdahele etti ve kılıcı oyundan kaldırdı.

Fortnite’ın 7.sezonu ile gelen kış temasının ardından gelen 7.01 güncellemesi ile Donmuş Doruk bölgesinde ortaya çıkan Sonsuzluk Kılıcı eklenmişti. Birincil saldırısı 75 olan bu kılıç, tüm duvarları tek darbede kırabilme özelliğine sahip. İkincil saldırısı ise oyuncunun sıçrayarak uzun mesafeler kat etmesini ve indiği yerde bulunan oyunculara 25 hasar vermesini sağlıyor. Her maçta yalnızca bir kez ortaya çıkan Sonsuzluk Kılıcı’nı kaidesinden çıkaran oyuncunun sağlığı ve kalkanı anında doluyor.. Dahası kılıcı elinde bulunduran herkesin azami canı ve kalkanı 200’e çıkıyor. Bu durumdayken hasar alan oyuncuların canı ve kalkanı tekrar dolana kadar saniyede 1 birim artıyor. Kılıcı taşıyan oyuncular bir başka oyuncu avladıklarında 50 can kazanıyorlar. Kılıç ayrıca sahibine %130 hareket hızı da veriyor.

Kılıcın kaldırılması ile ilgili twitter hesabından bir gönderi paylaşan Epic Games, kılıcın özellikle oyunun sonlarında çok güçlü olduğunu belirtiyor. Kılıcın kaldırılması hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sizce Sonsuzluk Kılıcı çok güçlü müydü? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pes 2019’un Ücretsiz Sürümü Pes 2019 Lite Çıktı!

Günümüzün En İyi 9 Bulmaca İçerikli Oyunu