in , , ,

Epic Games Store’da Üç Büyük Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games 2020’ye Güzel Başladı!

Ünlü video oyunu Fortnite ve oyun motoru Unreal Engine’in sahibi Epic Games, açtığı oyun mağazası Epic Games Store ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlar, yüksek fırsatlı oyun indirimleri ve uygun fiyatlandırmaları ile popülerliği kısa sürede yakalayan Epic Games, yeni yıla hızlı girmeyi seçenlerden. Üç büyük kalitede oyun, Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Gelin hep birlikte o oyunlara göz atalım.

DARKSIDERS: WARMASTERED EDITION

Vigil Games ve KAIKO tarafından geliştirilen ve PC platformunda Devil May Cry alternatifi diyebileceğimiz bir Hack n Slash oyunu olan Darksiders serisinin ilk oyunu 5 Ocak 2010’da çıkışını gerçekleştirdi. Epic Games fiyatı 29 TL olan Darksiders: Warmastered Edition, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu edindikten sonra kalıcı olarak sizde kalacak. Oyunun Epic Games sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LEGO The Lord of the Rings Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

DARKSIDERS II: DEATHINITIVE EDITION

Yine bir Darksiders oyunu ile devam ediyoruz. THQ Nordic’in de geliştirici ekibe katıldığı serinin ikinci oyunu Deathinitive Edition ile remastered edilmiş ve yüksek kalite grafikler ile biz oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor. Oyun 5 Kasım 2015’te çıkışını gerçekleştirdi ve Epic Games Store fiyatı 49 TL‘den kısa süreliğine ücretsiz oldu. Aldığınızda oyun kalıcı olarak sizde kalacak. Oyunun Epic Games sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Darksiders Genesis'in İlk 16 Dakikası Paylaşıldı!

STEEP

Ubisoft tarafından geliştirilen, açık dünya kış sporu oyunu Steep, bizleri Alpler ve Alaska’ya götürüyor. 8 farklı ekstrem kış sporunu yapabildiğimiz oyunun Epic Games Store fiyatı 159 TL idi. Şu an kısa süreliğine oyun ücretsiz. Aldığınızda oyun kalıcı olarak sizde kalacak. Oyunun Epic Games sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games 2020 yılına güzel başladı gibi. Oyunların ana sayfalarına gittikten sonra ”AL’‘ butonuna tıklayarak siparişini gerçekleştirebilirsiniz. Siz bu ücretsiz olan oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Futbolist Planet Token İle Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı!

Epic Games Store’da Tekrar Haftası İndirimleri Başladı!