in , , ,

Epic Games’in Bir Sonraki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Her hafta kesintisiz düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile gündemden düşmeyen ve oyuncuların gönlünü kazanan Epic Games Store, bir sonraki hafta ücretsiz olarak dağıtacağı bir oyunu duyurdu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store bu hafta Amnesia The Dark Descent ve Crashlands oyunlarını ücretsiz olarak sunmuştu. Oyunların isimlerinin üstüne tıklayarak ilgili haberlerimize ulaşabilirsiniz. Epic Games Store’un önümüzdeki hafta 7 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında dağıtacağı oyun belli oldu. Death Coming, bir sonraki haftanın ücretsiz oyunu olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Remnant: From The Ashes Epic Store'da Ücretsiz!

NExT Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan strateji ve bulmaca oyunu Death Coming, çıkışını 6 Kasım 2017 tarihinde yaptı. Oyunun Epic Games Store tanıtım yazısı ise şu şekilde:

”’Death Coming’, ‘Final Destination’da olduğu gibi insan ruhlarını hasat etmen gereken, doğrusal olmayan bir bulmaca oyunu. Ancak sinir bozucu fânilerin yanı sıra, seni durdurmak için elinden geleni yapacak olan Işığın Temsilcileriyle de baş etmen gerekiyor.”

Oyunun Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak edinebilmek için 7 Mayıs‘ı beklemeyi ve daha fazla ücretsiz oyun haberini öğrenebilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Mafia 3 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

En İyi 7 Assassin’s Creed Karakteri!