in , ,

Epic Store’da ”Muhteşem Cuma” İndirimleri Başladı!

Büyük oyunlarda özel indirimler sizleri bekliyor!

Kuzey Carolina merkezli video oyun geliştirici şirketi Epic Games‘in oyun mağazası Epic Store, her hafta dağıttığı ücretsiz oyunlarla biz oyuncuların gönlünü kazanmıştı. Epic Games ”Muhteşem Cuma” adında indirimlerine nihayet başladı. Başarılı ve kaliteli büyük yapımlarda güzel indirimler mevcut. Detaylar haberimizde.

Epic Store’da ”Muhteşem Cuma” indirimleri 22 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde geçerli olacak. Bu indirimde göze çarpan bazı oyunlar da mevcut. Özellikle yeni çıkan büyük yapımlar bile gayet güzel indirimlere sahip. Örneğin Red Dead Redemption 2, yeni çıkmasına rağmen %25’e kadar indirime girerek 239 TL‘ye indi. Son zamanlarda popüler olan Outer Worlds oyunu da %25 indirime giren oyunlardan bir tanesi ve fiyatı 232 TL. Borderlands serisinin yeni oyunu Borderlands 3 ise diğerlerinden daha fazla olarak %33 indirime sahip ve fiyatı 207 TL. Yine bu sene çıkan oyunlar arasında indirime giren oyunlarda Metro Exodus %55 ve Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint ise %50 indirime girdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Esrarengiz Konu: Daha Önce Marsta Yaşadığını İddia Eden Boriska Kipriyanovich

Epic Store üstte saydığımız çok yeni oyunlar haricinde çoğu oyunda da indirim imkanı sunuyor. Epic Store’un ”Muhteşem Cuma” kampanyasıyla sunduğu indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Games'ten Türk Geliştiricilere Destek!

Siz bu indirim hakkında ne düşünüyorsunuz? İndirimden oyun almayı düşünüyor musunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sam Lake’den Müjde Paylaşım: Remedy Yeni Oyun Geliştiriyor!

Tesla’nın Cybertruck Aracı Cyberpunk 2077’de Yer Alabilir!