in , , ,

Epic Store’un Bir Sonraki Ücretsiz Dağıtacağı Oyun Belli Oldu!

Her hafta düzenli bir şekilde ücretsiz oyun kampanyalarını devam ettiren Epic Store, oyuncuların bir numaralı tercihi olmasa da gönüllerinde yer almayı başarmış mağazalardan bir tanesi olmayı başardı. Geçtiğimiz hafta yaklaşık 200 TL değerindeki Assassin’s Creed Syndicate oyununu ve Faeria adlı bir başka oyunu ücretsiz olarak dağıtıldığı haberini sizlere ulaştırmıştık. O habere gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Epic Store’un 27 Şubat – 5 Mart haftasında ücretsiz olarak dağıtacağı oyun belli oldu. Detaylar haberimizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Shell'in PC Betası Epic Store'da Tüm Kullanıcılara Açıldı!

Bundan iki hafta önce Kingdom Come Deliverance‘i ücretsiz olarak dağıtarak ses getiren Epic Store, bu hafta da Assassin’s Creed Syndicate‘i de ücretsiz yaparak çıtayı daha da yükseltmeyi başardı. Assassin’s Creed Syndicate 27 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak dağıtılacak ve kütüphanenizde kalıcı olarak yer alacak. Epic Store’un 27 Şubat – 5 Mart haftasında ücretsiz dağıtacağı oyun ise InnerSpace olacak.

PolyKnight Games tarafından geliştirilen ve Aspyr Media tarafından yayıncılığı üstlenilen InnerSpace, 16 Ocak 2018‘de satışa çıktı. InnerSpace temelinde bir keşif oyunu. Ufukları olmayan ters planetlerin bulunduğu evrende keşfe çıkıyoruz. Henüz Epic Store için fiyatı belli olmayan oyunun Steam üzerindeki satış fiyatı ise 31 TL. Oyunun Epic Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Yeni Oyun Dizisi 3 Out of 10 Epic Store'a Çıktı!

Siz Epic Store ve InnerSpace hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz. Daha fazla ücretsiz oyun haberi için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borderlands Filminin Yönetmeninin Kim Olacağı Açıklandı!

Yapay Zeka Koçu SenpAI, Oyununuzu İlerletmeye Geldi!