in , , ,

ÜzgünÜzgün WTFWTF

Epic Store’un Bir Sonraki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu! İşte o 3 Oyun!

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış Epic Games tarafından oluşturulan oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store üzerinde ücretsiz oyun kampanyaları her hafta tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta ortalama 1-2 oyunu ücretsiz olarak sunan Epic Store, bu hafta büyük bir sürpriz yaparak tam 3 adet oyunu ücretsiz olarak verecek. O 3 oyun ve tüm detaylar haberimizde.

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor! Epic Store’da bu hafta Hue isimli bulmaca macera oyunu Hue ücretsiz olarak dağıtılmakta. İlgili oyuna ve tüm detaylara ilgili haberimizden buraya tıklayarak edinebilirsiniz. Önümüzdeki hafta 9 Temmuz – 16 Temmuz 2020 tarihleri arasında tam 3 adet oyun ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu oyunlar ise detaylarıyla şu şekilde:

THE ESCAPIST 2

Team17 ve Mouldy Toof Studios tarafından geliştirilen ve Team17 Digital Ltd tarafından yayıncılığı üstlenilen bağımsız bir yapım olan The Escapist 2’de dünyanın en zorlu hapishanelerinden birinden kaçmaya çalışıyoruz. Oyuna ek paketler ile birlikte farklı hapishaneler de ekleniyor ve eğlence  zirveye çıkıyor. Strateji ve simülasyon tadında olan bu bağımsız yapım çıkışını 22 Ağustos 2017’de yaptı. Oyunun Epic Games Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Shell'in PC Betası Epic Store'da Tüm Kullanıcılara Açıldı!

KILLING FLOOR 2

Tripwire Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Killing Floor 2, ilk oyunun devamı olarak 7 Mayıs 2020’de piyasaya sürüldü ve birçok geliştirme aldı.Özellikle zombi ve yaratık temalı co-op aksiyon oyunu arayan oyuncular için tercih edilmesi gereken oyunlardan olan Killing Floor 2, Zed adı verilen yaratıkların işgali altındaki bir dünyada geçiyor ve 6 kişiye kadar co-op destekliyor. Oyunda aynı zamanda 12 kişilik VS modu bulunuyor. Oyunun Epic Games Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Samsung 30 TB'lik SSD'sine Güveniyor!

LIFELESS PLANET

Stage 2 Studios tarafından geliştirilen ve Serenity Forge tarafından yayıncılığı üstlenilen bağımsız aksiyon-macera oyunu Lifeless Planet, 6 Haziran 2014 yılında piyasaya çıkışını yaptı. Lifeless Planet bir astronotun başından geçen nostaljik bir bilim kurgu hikayesini bizlere sunuyor. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynadığımız oyunda uzak bir gezegenin atmosferine göz atma fırsatı yakalıyoruz. Oyunun Epic Games Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’un haftaya sunacağı bu 3 oyun 9 Temmuz – 16 Temmuz 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak. Oyunları bu tarih aralığında kütüphanenize eklerseniz kalıcı olarak sizde kalacak. Siz oyunları nasıl buldunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en çok oynanan oyunlar

Dünyanın En Çok Oynanan ve En Sevilen Oyunları (Güncel)

Horizon Zero Dawn’ın Steam Ön Sipariş Fiyatı Arttırıldı!