in , ,

Eski Dust 2 Geri Geliyor (!)

Sayfalara, sitelere, YouTube videolarına konu olan söz konusu yanlış ifade.

Son günlerde birçok sitede haberi yapılan, üzerine birçok video çekilen Dust 2’nin eski haline döndürüleceği haberleri insanları büyük bir havaya soktu. Peki bu haberler ne kadar doğru?

Açıklıyoruz, hiçbiri. Bugüne kadar yukarıdaki resimle beraber geri döneceği haberleri yapılan hiçbir yazı veya video doğru değildir. Bir oyun grubunun içerisinden çıkan troll bir haber olan bu gönderi, oldukça ikna edici bir şekilde hazırlanmış görünüyor. Ancak gönderide geçen bilgilere göre, ne Steam platformunda çalışan Chris Newen isimli biri var ne de Remalf adında bir oyun portalı. Ayrıca güncelleme gününün de geçtiğini duyuralım.

Birçok oyuncunun yeni Dust 2 ile ilgili bazı sıkıntıları olduğunu ve eski haritayı istediklerini biliyoruz ancak Valve, hiç de eski haritaya dönme niyetinde değil. O yüzden bu tür haberlere itibar etmeyiniz.

[interaction id=”5a0494426354af000171b448″]

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

Dota 2 | 8 Kasım 2017 Güncelleme Notları

Call Of Duty’e Dava Açıldı!