in , ,

Espor Dünyasını Buluşturacak Olan Zirve: ESPORTS.con

Pazarlama alanının yeni mecrası olarak kabul edilen espor ve gaming ekosisteminin tüm paydaşları  Türkiye’de ilk kez 16 – 17 Ocak 2019 tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek “ESPORTS.con” zirvesinde bir araya gelecek. “Brands engage with Esports” söylemiyle espor ve gaming ekositemini markalarla buluşturacak Zirve’de,  Türkiye ve dünyadan sektörün önemli isimleri konuşmacı olarak yer alırken, organizasyon Türkiye’nin ilk ve en büyük espor etkinliği olacak.

Türkiye’de ilk kez 16 – 17 Ocak 2019 tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek ESPORTS.con, 20’den fazla oturumda, 30’dan fazla konuşmacıya ev sahipliği yapacak. Markalar, yayıncılar ve esporcuları buluşturacak zirve, sektörün geleceğine ışık tutacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Zula Süper Lig 2. Sezon Şampiyonu Galatasaray Espor!

Espor ile markaların ilk büyük buluşması: ESPORTS.con

Zirvede “Başarılı bir espor takımı nasıl kurulur? Markalar esporu bir mecra olarak nasıl kullanmalı? Espor alanında var olmak markalara ne kazandıracak? Espor meraklılarının harcama ve medya tüketim alışkanlıkları neler?” gibi soruların yanıtları katılımcılarla paylaşılacak.

Esporun Dünya Çapında Otoriteleri Geliyor

Esporun dünya çapında otorite isimlerinin konuşmacı olacağı zirvede, spor dünyasının önde gelen isimleri, pazarlama iletişimi profesyonelleri, kulüp yöneticileri, yatırımcılar, yıldız espor oyuncuları ve menajerler de yerini alacak. Türkiye’nin en önemli marka-espor iş birliği örneklerinin ele alınacağı etkinlikte, sektörün önde gelen isimleri espor endüstrisinin markalara yarattığı büyük iletişim fırsatlarını konuşacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ankara'da Yeni Bir Espor Merkezi Daha Açıldı

Zirvede, Türkiye’deki espor sektörünün rakamsal büyüklüğü ve gelişim süreçleri, oyuncu profili ve marka işbirlikleri, gelişen espor teknolojileri, turnuvalar, esporun dizi film sektörüne yarattığı etki ve esporun geleceğine ışık tutulacak.

Espor ile markaların ilk büyük buluşması olan ESPORTS.con’la ilgili ayrıntılı bilgi www.esportscon.org  adresinden edinilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pokemon Go PVP Modu Yakında Bizlerle!

Pubg Mobile ve Resident Evil 2 Bir Araya Geldi!