in , , , ,

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN WTFWTF HARİKAHARİKA

‘Geleceğin Sporu’ HADO’nun Milli Takım Aday Kadrosu Belirleniyor!

HADO Milli Takım Seçmeleri İçin Çalışmalar Başladı.

‘Geleceğin Sporu’ HADO’nun Milli Takım Aday Kadrosu Belirleniyor!

Cinsiyet ayrımının bulunmadığı ‘Geleceğin Sporu’ HADO sporcusu olmak, Türk Milli Takımı’nda yer almak ve Ay-yıldızlı formayı giyebilmek için Kartal Anatolium AVM’de seçmeler başlıyor.

HADO ile Ay-yıldızlı formayı giymeyi hedefleyen tüm oyunseverler, Salı ve Perşembe günleri saat 16.00-22.00 arasında Kartal Anatolium’da L2 katında bulunan HADO alanında buluşuyor. Aday kadroya dahil edilen oyuncular, 2-4 Ekim 2020 tarihlerinde İsfanbul TemaPark’da düzenlenecek HADO Milli Takım kampına davet edilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Killer Is Dead Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

HADO Herkese Hitap Ediyor.

Cinsiyet ayrımının bulunmadığı ve 11 yaş üstü tüm sporcu adayları, HADO Türkiye alanına gelerek, milli takım aday kadrosunda yer alabilmek için çalışma yapabiliyor.

 

Artırılmış gerçeklik ekipmanları ve bir yazılım aracılığıyla üçer kişiden oluşan ve iki takımla oynanan HADO, geleneksel yakar top oyununun hızlandırılmış ve dijitalleştirilmiş bir versiyonu olarak dikkat çekiyor. Basit kuralları sayesinde sporcuların kolayca adapte olabildiği HADO, oyuncuların fiziksel ve mental gelişimine katkı sağlıyor. Ayrıca; takımların ve oyuncuların bireysel performanslarını test ederek, geliştirmelerine de olanak tanıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO'nun Yeni Arayüzü Göz Kamaştırıyor!

 

Takım sporu olan HADO, aktif spor yapan genç nesilden, öğrencilere, kurumsal çalışanlardan ailelere uzanan geniş bir kesime hitap ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Remnant: From The Ashes Epic Store’da Ücretsiz!

NBA 2K21’in Demo Sürümünün Çıkış Tarihi Belli Oldu!