in

TESFED Ankara ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası’ başlıyor!

TESFED Ankara ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası’ başlıyor!

TESFED Ankara ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası' başlıyor!

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile TESFED Ankara Temsilciliği; e-spor tutkunlarını online olarak  yapılacak ‘E-Spor CS:GO Şampiyonası’nda buluşturuyor.

 

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile TESFED Ankara Temsilciliği; e-spor severlerin online olarak katılım göstereceği bir e-spor şampiyonasına imza atıyor. 8-9 Ağustos 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve ödül sponsorluğunu oyunkolik firmasının yapacağı ‘E-Spor Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) Şampiyonası, e-spor lisansına sahip 16 yaş üzerindeki e-spor tutkunlarının katılımına açık olacak.

 

Başvuru yapan ilk 128 takım ile sınırlı olacak şampiyonanın kayıtları, 20 Temmuz 2020 tarihinde başlayacak 7 Ağustos 2020 tarihinde saat 21:00 itibariyle sona erecek. Online ortamda yapılacak tüm müsabakaların ön elemeleri ve çeyrek final müsabakaları 8 Ağustos 2020 Cumartesi günü tek maç (Bo1), 9 Ağustos 2020 Pazar günü yapılacak yarı final karşılaşmaları üç maç (Bo3), üçüncülük karşılaşması ve final karşılaşmaları ise 5 maç (Bo5) şeklinde yapılacak ve twitch.tv/tesfedankara kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Space Soldiers ESL One Cologne 2017'de

 

E-Spor Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) Şampiyonası’nda; ilk üç dereceye giren takımın sporcuları için Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Kupa, Madalya ve Ödül Teslimi Töreni yapılacak. İlk üç dereceye giren e-spor takımlarına Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından verilecek şampiyonluk kupası ve birincilik, ikincilik, üçüncülük madalyalarının yanı sıra ayrıca şampiyonanın ödül sponsoru oyunkolik tarafından ilk üç takıma yaklaşık 10 bin TL değerinde oyuncu ekipmanı ödül olarak verilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends Dünya Şampiyonu: Samsung Galaxy!

 

Verilecek Ödüller

 

Birincilik Ödülü:  Şampiyonluk Kupası + Altın Madalya + 5 x Asus TUF Gaming K5 Gaming Klavye

İkincilik Ödülü: Gümüş Madalya + 5 x Asus TUF Gaming H3 Gun Metal Headset

Üçüncülük Ödülü: Bronz Madalya + 5 x Asus Rog Strix Impact II Gaming Mouse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ghost of Tsushima’nın İnceleme Puanları Yayınlandı!

eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Fragmanı Paylaşıldı!