in ,

Esrarengiz Konu: Daha Önce Marsta Yaşadığını İddia Eden Boriska Kipriyanovich

Bu haftaki Esrarengiz konu makalemizde Marsta yaşadığını iddia eden Boriska Kipriyanovich’den bahsedeceğiz.

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-…ka-kipriyanovich/

İşte O Garip Hikaye

Hayat çok garip değil mi? İnsanoğlunun 1969’da başladığı uzay macerası bugün bambaşka bir boyutlarda. Artık insan yerine keşif yapması için oldukça pahalı robotları uzaya göndermeye başladık. Peki ya zaman kendisini tekrar ediyorsa ? Ya insan oğlu daha öncesinde başka bir gezegenlerde yaşadıysa ? her şey bir döngü olabilir mi ? bilim adamları bu soruya cevap veremese de bu mümkün.

Resimde gördüğünüz kişi Boriska Kipriyanovich, kendisi 21 yaşında ve bir takım iddialarda bulunmakta.  Çevresi tarafından dahi çocuk olarak adlandırılıyor.

Kendisi geçmiş hayatında Mars’ta yaşadığını söylüyor ve kısaca ruhun bir başka bedende hayat bulması olarak açıklayabileceğimiz bir olay durumu

‘Boriska: Indigo Boy from Mars’ belgeseli ile 2008 yılında ekranlara yayınlanan Boriska’nın hikayesi, birçok bilim takipçilerini ve komplo teori üreten insanların ilgisini çekmeyi başardı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Türkiye E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Özdemir'den Önemli Açıklamalar!

Oldukça küçük yaşlardan beri kızıl gezegen olarak adlandırılan Mars’ta yaşadığını söylüyor

Boriska, daha öncesinde Mars’ta bir uzaylı medeniyeti ile birlikte yaşadığını fakat bir nükleer felaketin ardından yaşamın son bulduğunu iddia ediyor.

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-…ka-kipriyanovich/

Boriska’nın dediklerine göre karbondioksit ile solunum sağlayan Marslılar’ın boyu yaklaşık 2 metre uzunluğunda olduğunu söylüyor.

Boriska, Mars’taki yaşamında bir uzay pilot olduğunu ve 1996 yılında Dünya’da tekrar doğduğunu belirtiyor ve ekliyor; insanoğlunun çözmesi gereken çok daha fazla gizem olduğunu ve bunun anahtarının Mısır’daki Büyük Gize Sfenksi’nde saklı olduğunu ifade ediyor.

Boriska’ya göre insanlığın kaderi, Büyük Gize Sfenksi’ndeki sır açığa çıkınca büyük bir değişim yaşayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kingdom Come: Deliverance 10 Gün İçinde 500 Bin Adet Satış Yaptı!

 

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-…ka-kipriyanovich/

Boriska, Büyük Gize Sfenksi’nin içerisinde bulundurduğu sır için açma mekanizmasının yerini tam olarak hatırlamadığını ancak heykelin kulak kısmına yakın bir gizli bölmede olduğunu belirtiyor.

Boriska’nın öne sürdüğü bu akıl sır erdirilemeyen ilginç bilgiler, komplo teorisi meraklılarını daha da heyecanlandırıyor.

Boriska, henüz 1,5 yaşındayken okuyup, yazabiliyordu ve konuşabiliyordu. 2009 Yılında Rusya’da yapılan testlere göre Boriska, sıradan bir insanın zekasından kat kat üstün bir zekaya sahip olduğu kanıtlandı.

Henüz 18 aylıkken okuyabilen, yazabilen ve konuşabilen Boriska, sıradan bir insandan çok daha üstün bir zekaya sahip.

Boriska’nın söyledikleri gerçek olup olmadığı tartışılır ancak bir gün belki bizler bu nesil olarak göremeyebiliriz ama insanoğlu bir gün mutlaka aya ve mars’a koloni kuracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/world-of-warcraf…s-of-nzoth-yolda/ ‎

World of Warcraft’ın Yeni Güncellemesi Visions of N’Zoth Yolda!

Ücretsiz Oyun: SUPERHOT Ücretsiz Oldu!