in , ,

ETS 2’den İstanbul’a Yolculuk Videosu Geldi!

Road To The Black Sea ile Oyuna Türkiye’den Şehirler de Ekleniyor!

Çek Cumhuriyeti kökenli video oyun geliştirici şirketi SCS Software tarafından geliştirilen ve 2012 yılında piyasaya sürülen efsane simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2, günümüzde de hala çoğu oyuncunun gözde oyunlarından. Euro Truck Simulator 2, ek paketleriyle dünyasını genişletiyor ve biz oyunculara daha iyi bir deneyim yaşatmaya çalışıyor. SCS‘nin ETS 2 için 2019 yılı sonlanmadan çıkarmayı planladığı Road To The Black Sea ek paketi ile ilgili Türkiye’yi ilgilendiren bir video geldi. SCS, resmi YouTube kanalından ‘‘Plovdiv to İstanbul” adlı bir yolculuk videosu paylaştı. Detaylar haberimizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ünlü Twitch Yayıncısı "Ninja" Fornite'ın PUBG'den Daha Fazla Yetenek Gerektirdiğini Söyledi.

SCS Software, ETS 2 için yeni çıkaracağı Road To The Black Sea ek paketi ile, Avrupa’nın kalan ülkelerini de bünyesine katıyor. Bunların arasında bizi en çok heyecanlandıran şüphesiz Türkiye’nin olması. Bu ek paket ile birlikte ülkemizin Trakya kısmı ve İstanbul’un büyük bir bölümü oyuna ekleniyor. Şu ana kadar paylaşılan fotoğraflara baktığımızda oldukça detaylı bir şekilde tabelaların, binaların, metrobüslerin vs. oyuna eklendiğini görüyoruz. ETS 2’nin oldukça fazla Türk oyuncusu var ve bu ek paket Türk oyuncuları gerçekten büyük bir beklentiye sokmayı başardı. Ek paket ile alakalı Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinden İstanbul’a yapılan bir yolculuk SCS’nin resmi YouTube kanalında paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sid Meiser's Civilization III Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Paylaşılan videoda, Türkiye sınır kapısını, gişeleri, tabelaları, bina modellemelerini oldukça ayrıntılı bir şekilde görebiliyoruz. Oldukça gerçekçi ve kaliteli bir iş çıkarılmışa benziyor desek yalan olmaz. Road To The Black Sea ek paketinin tam çıkış tarihi bilinmemekle beraber 2019 bitmeden çıkması planlanıyor. 2019’un bitmesine az bir süre kaldığına göre ek paket yakında çıkacaktır. İşte paylaşılan o video ve bazı Road To The Black Sea ek paketi fotoğrafları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5’in Çıkış Tarihi ve Fiyat Bilgisi Sızdırıldı!

Steam Remote Play Özelliğini Beta Sürümünden Çıkarttı!