in , ,

EU LCS Franchise Sistemine Başvurusu Sonuçlanan 10 Takım

2019 Yılı ile birlikte franchise sistemine geçecek olan EU LCS’e başvuru yapan takımların başvuru durumları belli olmaya başladı. Ortaya çıkan liste ile birlikte bazı büyük takımların bu sene lige kabul edilmediğini öğrenmiş bulunuyoruz. İşte o takımlardan bazıları:

1- Giants

Giants, EU LCS’e başvurusu kabul edilmeyen takımlar arasında. Takım bu sezon ligi 5 galibiyet 13 mağlubiyet ile 9. sırada tamamlamıştı.

2- Unicorns of Love

Unicorns of Love da EU LCS’e başvurusu kabul edilmeyen takımlar arasında kendine yer buldu. Tecrübeli ekip birçok kez final oynamasına rağmen son sezonu 7 galibiyet 11 mağlubiyet ile 7. sırada bitirmişti.

3- Splyce

Splyce, EU LCS’e başvurusu reddedilen ekipler arasında yer alıyor. Takım son sezonunda ligi 9 galibiyet 9 mağlubiyet ile 6. sırada tamamlamıştı.

4- Roccat

Başvurusu kabul edilmeyen ekipler arasında Roccat da yer buldu. Takım 2018 sezonunu 7 galibiyet 11 mağlubiyet ve Unicorns of Love ile aynı sırada 7. olarak kapatmıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Calve ile Hediye Oyun Koduna Bandır!

5- H2K

Son sezonunu 2 galibiyet 16 mağlubiyet ile bitiren H2K’in EU LCS başvurusu da reddedildi.

6- Fnatic

Fnatic, yaptığı EU LCS başvurusu kabul edilen takımlardan. Tecrübeli ekip bu sene ligi 13 galibiyet 5 mağlubiyetle 2.sırada bitirmişti. Yarı finalde Misfits’i 3-1 yenen grup finalde Schalke 04’ü 3-1 yenerek Dünya Şampiyonası’na adını yazdırmayı başarmıştı.

7- Schalke 04

Başvurusu kabul edilen ekipler arasında Schalke 04 de kendine yer bulmayı başarıyor. Ekip bu sezon grup aşamasını 13 galibiyet 7 mağlubiyetle 3. sırada kapatarak çeyrek finallerde Splyce’ın rakibi olmuştu. Splyce ekibini 3-2 yenen Schalke 04, yarı finalde Team Vitality ekibini de 3-1 yenerek adını finale yazdırmayı başarmıştı. Finalde Fnatic’e 3-1 yenilen ekip yılı mevsim ikinciliği ile kapatmıştı

8- G2 Esports

G2 da başvurusu kabul edilen ekipler arasında kendine yer buluyor. Tecrübeli ekip geçtiğimiz mevsimin grup aşamasını 12 galibiyet 8 mağlubiyetle 4. bitirmişti. Çeyrek finalde Misfits’in rakibi olan G2, Misfits’e 3-0 yenilerek Playoff’tan elenmişti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Geçmiş Tarih: 51. Bölge'nin Gizemi!

9- Team Vitality

Başvurusu kabul edilen ekipler arasında Team Vitality de kendine yer bulmayı başarıyor. Ekip geçtiğimiz mevsimin grup aşamasını 14 galibiyet 6 mağlubiyet ile 1. sırada bitirmişti. Yarı finalde Schalke 04’e rakip olan takım 3-1 yenilerek Playoff’tan elenmişti.

10- Misfits Gaming

Misfits Gaming de 2019’da EU LCS’te oynamayı garantileyen ekipler arasında kendine yer bulmayı başarıyor. Takım son sezonu 11 galibiyet 7 mağlubiyet ile 5. sırada tamamlayarak çeyrek finalde G2’nun rakibi olmuştu. G2’yu 3-0 yenen Misfits, yarı finalde Fnatic ekibine 3-1 yenilerek Playoff’a elveda demişti.

Diğer takımların durumları daha tam olarak netleşmiş değil. Detaylar belli oldukça detayları sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası’nın TOP 20 Oyuncusu Belirlendi!

LoL 8.20 Yama Notları Özeti | Sadece Zayıflatmalardan Oluşan Güncelleme