in , , ,

Layers of Fear Ve Q.U.B.E. 2 Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Süre dolmadan kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Epic Games düzenli aralıklarla ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Fiyatları bazen oldukça yüksek olan oyunları bile belli bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtan Epic Games’in bu sefer dağıttığı oyunlar ise toplamları 71 TL yapan, Layers of Fear ve  Q.U.B.E. 2. Detaylar haberimizde.

LAYERS OF FEAR

Polonyalı video oyun geliştirici şirketi Bloober Team tarafından geliştirilen korku oyunu Layers of Fear, 16 Şubat 2016’da piyasaya sürüldü. Akıl sağlını kaybetmiş ve şaheserini tamamlamaya çalışan bir ressam olarak oynadığımız oyunun Epic Store’da indirimsiz fiyatı ise 31 TL. Oyunu ücretsiz olarak edinmek için buraya tıklayarak oyunun Epic Store sayfasına gidebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Teamfight Tactics: Elementlerin Yükselişi oyuncularla buluştu!

Q.U.B.E. 2

Toxic Games tarafından geliştirilen Birinci Şahıs Bulmaca oyunu Q.U.B.E. 2, 13 Mart 2018’de çıkışını yaptı. İlk oyunun devamı olan Q.U.B.E.2’de Amelia Cross olarak içinde bulunduğumuz gizemli dünyadaki bulmacaları çözüp eve dönüş yolunu bulmamız gerekiyor. Oyunun indirimsiz fiyatı ise 40 TL. Oyunu ücretsiz olarak edinmek için buraya tıklayarak oyunun Epic Store sayfasına gidebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2021 Yılında Yüz Yüze Fortnite Etkinliği Düzenlenmeyecek!

SOMA VE COSTUME QUEST PEK YAKINDA

Epic Store’da yakında ücretsiz olacak oyunlarda duyuruldu. Soma ve Costume Quest bir sonraki hafta ücretsiz olarak dağıtılacak. Ücretsiz oyun haberlerini eksiksiz bir şekilde takip etmek için buraya tıklayarak kategori sayfamıza ulaşabilirsiniz. Only a Gamer’ı takipte kalarak bütün haberlere eksiksiz ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/micron-dunyanin-…-xpointi-duyurdu/ ‎

Micron, dünyanın en hızlı SSD sürücü olarak nitelendirdiği 3D XPoint’i duyurdu

Ünlü Twitch Yayıncısı Shroud Twitch’i Bıraktı!