in , ,

Fall Guys’ın İkinci Sezonu Duyuruldu!

Mediatonic tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayıncılığı üstlenilen parkur odaklı battle royale oyunu Fall Guys’ın ikinci sezonu, Gamescom 2020 Opening Night Live etkinliğinde duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Temelinde 60 kişinin parkur odaklı yarış yaptığı ve hem tek oyunculu hem de takım halinde oyun modlarını bünyesinde barındıran Fall Guys, rekor üstüne rekor kırararak hem YouTube, Twitch gibi mecralarda hem de Steam platformunda büyük bir kitle kazandı ve oldukça ünlü bir hale geldi. İlk sezonu hala devam eden Fall Guys’ın yeni sezonu olacak ikinci sezonu Gamescom 2020 Opening Night Live etkinliğinde tanıtıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Moonlighter Ücretsiz Oldu!

Fall Guys 2.Sezon’da Bizleri Neler Bekliyor?

Son dönemi en popüler oyunlarından olan Fall Guys’ın ikinci sezonu, orta çağ teması ile gelecek. Bu tema bağlamında oyuna büyücü, ejderha, şövalyeler, savaşçılar gibi orta çağ temasıyla uyumlu yeni kostümler eklenecek. Kostümlerin yanında oyuna birbirinden farklı yeni oyun modları da gelecek. Bu mini oyunlar da kaleler, köprüler ve surlar gibi orta çağ temasına uygun parkurlara sahip oyun modları olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG için Yeni Leaderboard Sistemi

Fall Guys’ın ikinci sezonu, Ekim aylarının başlarında çıkışını yapacak ve oyunculara sunulacak. Fall Guys’a Ps4 için PlayStation Store ve PC platformu için Steam üzerinden ulaşabilirsiniz.

Siz Fall Guys ve yeni gelecek olan ikinci sezon hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte Fall Guys’ın ikinci sezon tanıtım videosu:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Shadowrun Collection Epic Store’da Ücretsiz!

Hitman 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı!