in , ,

Fallout 3 İle Fallout New Vegas Artık Birleşebiliyor!

The Elder Scrolls ve Fallout gibi oyun serilerinden tanıdığımız Amerikalı video oyun geliştirici Bethesda tarafından geliştirilen Fallout 3 ve Fallout New Vegas için A Tale of Two Wastelands adlı mod artık iki oyunun tek bir oyunda birleşmesini sağlayacak.

Bethesda, güncel oyunu Fallout 76’yı 14 Kasım’da piyasaya sürmüştü. Metacritic üzerinden 54 puana ve 2.7 kullanıcı skoruna sahip oyun, puanlardan da anlayabileceğiniz gibi başarısız bir çıkış yapmıştı. İçerisinde bulunan hikaye modunu tamamen kaldırıp, oyunu online olarak sunan Bethesda, olumsuz yorumlar almıştı. Fallout 76’nın bizleri pek memnun etmemesinin ardından, güzel bir haberimiz var. A Tale of Two Wastelands adlı mod, Fallout 3 ve Fallout New Vegas’ı bir araya getiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Horizon 4 İçin Planlanan Türkçe Dublaj İptal Edildi

Modu kurabilmeniz için gerekenler Fallout 3 ve Fallout New Vegas’ın modsuz kurulum halleri. Modu indirtikten sonra, iki oyunda bilgisayarınızda kurulu ise rahatlıkla kurabilirsiniz. Bu mod sayesinde oyunların mekanikleri bozulmadan tek bir oyun üzerinden iki oyuna da erişim sağlayabiliyorsunuz. Yardımcı perkler, eşya üretme, tarifler ve yeni karakterler de ek olarak eklenen şeyler. A Tale of Two Wastelands modu, oyunların Steam sürümleriyle tam uyumlu olarak çalışıyor ancak modun geliştiricisi herhangi bir sorun teşkil etmemesi için başka hiç bir modun yüklenmemesi gerektiğinin altını çiziyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: WW2 Resmi Olarak Onaylandı!

Bu iki efsane oyunu bir araya getiren, Fallout hayranlarına ilaç gibi gelecek olan bu modu buradan indirebilirsiniz. Siz mod hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blizzard 2019’da Birden Fazla Diablo Oyunu Geleceğini Açıkladı!

Yeni Marvel Dizisi Vision And The Scarlet Witch 2019’da Çıkacak!