in , ,

Fallout 76’ya Battle Royale Modu Geliyor: Nuclear Winter

Battle Royale furyası devam ediyor!

E3 2019 konferanslarında sıra Bethesda’ya geldi. Türkiye saatiyle 10 Haziran 03:30’da Bethesda konferansı başladı. Konferansta herkesin merakla beklediği The Elder Scrolls VI ile ilgili bir gelişme paylaşılmamış olsa da Fallout 76’dan ilginç bir haber geldi. Fallout 76’dan bahsetmeden önce E3 2019 Bethesda konferansı yazımıza göz atıp konferanstaki diğer detayları öğrenebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Game Pass Sadece 1 TL!

Geçen yıldan bu yana oyunun alacağı en büyük güncelleme olarak bahsedilen Fallout 76 Wastelanders güncellemesi; yeni silahlar, yeni bir ana görev ve battle royale modu gibi birçok büyük yeniliği kapsıyor.

Nuclear Winter adlı battle royale modu, 52 oyuncudan oluşuyor. Wastelanders güncellemesi bu sonbaharda Fallout 76 oyuncularına ücretsiz olarak gelecek. Ayrıca 10-17 Haziran tarihleri arasında Fallout 76 ücretsiz olarak oynanabilecek ve bu deneme sürümünde Nuclear Winter battle royale modu da kısıtlı bir şekilde denenebilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Psychonauts 2 Geliyor!

Daha fazla bilgi için Fallout 76 Wastelanders tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz
  1. Microsoft çok iyi bir iş çıkarmış fakat ne yazık ki Xbox tarafına pek fazla oyun çıkmıyor ve oyunların kalitesi PlayStation’a göre geride kalıyor. Eğer bu sorunu ortadan kaldırırlarsa çok fazla alıcısı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E3 2019 Bethesda Konferansında Neler Oldu?

Riot Games’in Yeni League of Legends Oyun Modu: “Taktik Savaşları”