in , ,

FALLOUT 76 TANITILDI – SINGLEPLAYER MODU YOK!

ABD merkezli video oyun geliştirici şirketi Bethesda Game Studios, Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 76’yı Microsoft konferansında fragmanıyla birlikte tanıttı. Post apokaliptik oyun temasını bizlere en iyi şekilde sunabilen yapımlardan biri Fallout, yeni oyunuyla birlikte oyunculara daha farklı bir oyun tarzı sunuyor. Bazı oyuncular için singleplayer modu oyunlarda önemlidir ve önceki oyunlarda da bir hikaye bizlere sunuluyordu. Yapılan açıklamalara göre Fallout 76’da singleplayer modu bulunmayacak. Oyun sadece multiplayer üzerine odaklanarak online tecrübeyi bizlere en iyi şekilde sunmaya çalışacak. Microsoft konferansında, oyunun sadece fragmanı gösterildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bethesda’nın yaptığı konferansta oyunun proje lideri sahneye çıktı ve yaptığı açıklamasında oyunun sadece online olacağını bizlere söyledi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AMD ve Intel 30 Yıl Sonra İlk Defa Beraber!

Todd Howard’ın açıklaması sayesinde oyun ile alakalı gayet yeterli bilgiye sahip olduk. Oyun önceki oyun Fallout 4’ün haritasının yaklaşık dört katı kadar büyüklükte bir haritaya sahip olacak. Bu haritada çokça ana ve yan görevlere dahil olacağız ancak bunların bir online sunucuda yaşanacak olması, bu dünyayı oyunculara ne kadar iyi sunar orası soru işareti.

Oyunda genel olarak üs kuracağız ve diğer oyuncularla online bir deneyim yaşayacağız. Oyunda üslerimizi kocaman olan haritada istediğimiz bölgeye kurabileceğiz ancak tabii ki de diğer oyuncular gelip sizin üslerinizi yok edebilir bu yüzden dikkatli olalım. İsterseniz bütün üssü başka bir bölgeye taşıyabileceğiz. Oyunda nükleer fırlatma tesisleri bulunacak. Oyun içinde bu fırlatma tesislerini ele geçiren oyuncular, istediği üsse nükleer füze fırlatabilecek. Online bir aksiyon bizleri bekliyor kısacası.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam'e Zam Gelecek Konusuna Yanıt Geldi: Zam Yok!

Oyunun çıkış tarihi 14 Kasım 2018 olarak açıklandı ve oyun PlayStation 4, Xbox One ve son olarak Microsoft Windows platformlarında kendine yer bulacak. Bakalım bu oyun orijinal Fallout deneyimini özellikle de Fallout fanlarına sunabilecek mi? Hep birlikte 14 Kasım’da bunu göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE DUYURULDU

Just Cause 4 Resmi Olarak Duyuruldu